Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bije od niego hipokryzją, choć kiedyś był dla mnie politykiem-ideałem. Aż tak wiele się nie zmieniło, no może poza tym, że największym autorytetem to on już dla mnie nie jest. Jednak wciąż jestem pełen podziwu dla jego inteligencji, a także wiedzy na każdy temat. Tak, spotkałem się z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Nie mówię, że jest złym politykiem. I wiem, że gdyby doszedł do władzy, Polska zaczęłaby się wreszcie faktycznie rozwijać w oparciu o realne pomysły. Jednak w chwili obecnej czuję wielkie rozczarowanie w stosunku do niego, jak i każdego polityka. Nie chcę wchodzić w szczegóły (ale skróty myślowe to: poparcie dla GMO, pewne sprzeczne założenia co do wolnego rynku, monarcha - ten ustrój jest tak samo niesprawiedliwy jak demokracja). Co do hipokryzji: Nazywanie się politykiem, potem kimś, kto nie ma z polityką nic wspólnego, lecz z wolnością, a, żeby było jeszcze bardziej paradoksalnie, to mówi po tym wszystkim, że nienawidził hipisów i w wieku 16 lat chodził po mieście w marynarce.

 

A w ogóle to sam fakt, że jest masonem, jest dla mnie nieciekawy. Nie ufam ani masonom, ani politykom, ale to już moja sprawa ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że rozumiesz, jak głupim pomysłem byłoby tu dyskutować na taki szeroki temat, zważywszy na to, że i tak zrobił się offtop. Nawet gdyby z dyskusji coś wynikło, wszedłby typowy internetowy napinacz prosto z racjonalisty.pl, nie podający żadnych argumentów, a plujący na każdego, kto neguje GMO. Nie mam ochoty na taką zabawę, więc napiszę: to moja osobista sprawa. Serio, za dużo już mojego filozofowania na gmclanie, choć pewnie jak teraz nie odpiszę, to też będzie problem, że nie podaję argumentów, ech :P . Trudno się mówi.

 

Pozdrawiam ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Mam nadzieję, że rozumiesz, jak głupim pomysłem byłoby tu dyskutować na taki szeroki temat, zważywszy na to, że i tak zrobił się offtop. Nawet gdyby z dyskusji coś wynikło, wszedłby typowy internetowy napinacz prosto z racjonalisty.pl, nie podający żadnych argumentów, a plujący na każdego, kto neguje GMO. Nie mam ochoty na taką zabawę, więc napiszę: to moja osobista sprawa. Serio, za dużo już mojego filozofowania na gmclanie, choć pewnie jak teraz nie odpiszę, to też będzie problem, że nie podaję argumentów, ech :P . Trudno się mówi.

 

Pozdrawiam ;) .

Dziwne, że jak ja unikam takich dyskusji to każdy mnie jedzie lo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Aż mi wstyd mojej wagi jak to czytam. Wychodzi na to, że stereotyp o programistach-szkieletach się sprawdza...

7w6zl9.jpg

Takie tam w okularkach kolegi :P (bosze, jakash pienkność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bo przeważnie nie unikasz, tylko bezpodstawnie hejtujesz. No ale co ja tam wiem.

Dobrze, że to drugie zdanie dodałeś, bo bym się spytał o przykłady.

 

Pozwólcie, że w tym miesjcu za wczasu ukrócę tę dyskusję pouczeniem słownym zanim będę musiał komuś warna wstawić. :)

Pozdrawiam, Pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tez cos siadło na oponę niestety:/ Ale chcę wprowadzić oprócz treningu masowego jeszcze biegi interwałowe które pomagają spaść z tłuszczu. Trzeba się wziąć za siebie bo to siedzenie przy kompie strasznie wpływa na ogólny stan zdrowia:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, nikt tego nie nagrywał. Tematem były heurystyczne metody znajdowania satysfakcjonujących* strategii w grach o niskiej złożoności, a więc nie taka sucha teoria gier ;).

 

* - to jest takich, które wygrywają z graczem o losowej bądź nieefektywnej strategii. Innymi słowy: przeciętny gracz ludzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...