Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ile ty Bagno jeszcze kont założysz?

 

Edit:

 

Pierwej, to się zapytam czy do mnie to kierowałeś, tą wypowiedź.

Po drugie, jeśli tak, to jakim prawem ty mnie do Bagna porównujesz, jak jesteś tu tak krótko, że ledwo co o nim plotki słyszałeś? Bagno wygląd inaczej. I nie ma gitary.

Pytanie drugie przyjmuje założenie, które sprawia, iż pierwsze staje się pytaniem retorycznym, co w tym wypadku nie ma żadnego sensu. To po pierwsze. Po drugie: GMClan przeglądam tyle, ile korzystam z GMa. Czyli gdzieś od końca roku 2006. Ale sprawa opóźnienia w założeniu przeze mnie konta była poruszana wiele razy, nie widzę też zbytnio potrzeby, aby do niej wracać. Po trzecie: Twoje poczucie humoru sięga dna, jeśli się tak bulwersujesz z byle powodu, no i po czwarte: Wstydzisz się czegoś, że wysyłasz to do mnie na PM? Nie jest to żaden offtopic, w temacie zamieszcza się fotki i komentuje. A że od lat ma żartobliwy charakter to wie chyba każdy.

 

Masz naprawdę ciężki charakter, jeśli robisz z takiego g***a aferę. I jedzie hipokryzją, jeśli piszesz o swoim "ryju", że jest "brzydki", a z drugiej strony taka drobnostka wywołuje u ciebie nieopisaną frustrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Dawno foci nie dawałem

Żeby nie było, że nie mam kolegów

382011_205114546233392_173490362729144_484016_1914448894_n.jpg

Ten po lewej to ja

ASG?

 

kurde, pograłbym sobie ale samemu sie nie chce iść, a kumple nie chcą się dać zaangażować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...