Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to Kleju zapoczątkował tą rewolucje x|

@UP: To powiedział Yoda, który mówi że Japanstache pisze mądre posty, nie spamuje i nie offtopuje i próbuje byc przy tym zabawny - zgadzam się.

 

EDIT: A może tak po prostu numer profiku na n-k sobie podac i tyle... bo tu (według Kleja) panoszą się rozmaici pedofile :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! całą godzinę o mnie gadaliscie :D

Hmm, wstawił bym zdjęcie ale nie wstawię, bo mi sie nie chce :D poczekam

PS

Phoenix... przez 2 posty od razu wiesz o czym mysle? nie nie jest to prawda... mi chodzi o to że iż gdyżby ażby iżby wszyscy na GMC sie podniecaja i wariuja, flaque spamuje, yoda pisze glupie posty, a ja czytam smieje sie, a potem pisze bzdury Oo.

PS2

zmien sex i rock n roll na sex, rock i szatany! taki tekscik z BRUKSTACJII

 

Ehh przeczytalaem post ranmusa na poczatku tematu i nnie mam wyboru, (sumienie mi nie pozwala Oo)

wiec takie cus http://i42.tinypic.com/jg5b88.jpg, to moja slynna czapka paris!

Tak, tak robilem je specjalnie tak aby nie zobaczyc mojej twarzy :3 poszedlem tak do szkoly na charity week, mozna bylo sie przebrac i nie nosic uniformu ale wtedy trza placic 3 funty. A potem mnie pomylili na imprezie z DJ'em :D

 

E2-Heh zawsze sie zatanawialem czumu wszystkie dziewczyny, i czasem chlopacy, uzywala tych znaczkow "<3", na poczatku myslalem ze to jakies penisy (Oo) a dopiero dzis sie dowiedzialem ze to serduszka... A juz sie mialem dziab zapytac "czemu piszesz koham placky, i rysujesz penisa?" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz sie mialem dziab zapytac "czemu piszesz koham placky, i rysujesz penisa?" :D

 

nie kocham, tylko lubię. : P

Poza tym <3 używam rzadko [zdecydowanie częściej <69. : O], głównie podczas wyśmiewania, znaczy się, szydzenia, o, z pokemonów i moich tak zwanych koFFan!utkiH koleżanek. Chociaż takowych mało mam, ale jednak są.

Po trzecie, mi za to penisa przypomina buźka: `=3`. : O

 

A po czwarte, żeby nie było, że OT , to:

http://c0.grono.net/216/126/gallery-69024769-500x500.jpg ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszystkie dziewczyny cykają sobie foty podnosząc aparat do góry i wykrzywiając twarz z wyrazem zniesmaczenia?

 

napisałam już. Tak jest dżezi i kól, o ile łapiesz o co mi chodzi. [nie wierzę, że napisałam coś takiego ;x]

 

 

Odruch. : D

Nie no, nie wszystkie takie są, akurat wrzuciłam te, a nie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Dziab, jak na swoj wiek to wygladasz dobrze, tylko nie popadaj w anoreksje (czy inne mlodziencze choroby na tle kompleksow) a wyrosniesz na fajna dzierlatke.

A teraz do reszty: Nie, nie interesuje sie malolatami, ale skomentowac fotke moge (bo za pewne zaraz by sie pojawilo setka postow ze pedofil itp znajac Was ;p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...