Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Schodzimy z tematu...

Może ja dopowiem. Heh, w podstawówce to były podstawy, potem Painty i Kalkulatory, a na końcu Wordy i Excele. W gim. już w I klasie uczyliśmy się 1 "języka programowania" - Logo Komeniusza. Całkiem ekscytujące. W II klasie było gorzej - sama technika, bo sala informatyczna była wiecznie zajęta. Ciekawe, co dalej, na pewno HTML, może nawet wprowadzenie do Object Pascala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infromatyka w szkołach to fajna sprawa (można zgarnąć 5, hehe) tyle, że jest źle prowadzona. Za wolno przede wszyskim. W 1 gim. miałem pierdoły, czyli Word, Excel itd. Przez całą 2 klase gim. miałem HTML'a (za moją strone dostałem 1, bo mi się nie chciało robić, hehe). Teraz (3 gim. dla niezorientowanych) wreszcie jakiś powiew świeżości - Logo Komeniusz i algorytmika (tutaj luzik, zgarniam piąteczki, hehe). Teraz to ja się doczekać nie mogę, bo będziemy wybierać język do pisania algorytmów... zmolestuje od klasy C++ bo się nie znają na tych sprawach, hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył, gdybyśmy jeszcze w gimnazjum mieli programowanie. Bo moja klasa to patałachy - nikt nie zna żadnego j. programowania, może 2 kolesi zna szczątkowo HTMLa. Tylko ja programuję i zgarnąłbym najlepszą ocenę z HTMLa i z algorytmów xD

Tak na marginesie, to w I klasie właśnie chyba jako jedyny, albo jeden z dwóch napisałem wszystkie zadane algorytmy w Logo Komeniuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkola podstawowa to zbyt odlegla przeszlosc dla mnie, gim podobnie, a w liceum uczylismy sie Turbo pascala.

Do nauki HTML polecam rozne kursy w internecie, podobnie z PHP, bardzo prosta sprawa. W sumie wszystko jest naprawde proste jak sie chce, wysatrczy znalesc odpowiedni kurs poprobwac dzien dwa i juz zna sie podstawy na tyle aby zrobic cos porzadnego na czym mozna sie doksztalcac coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
To ja:

Klik!

Zdjęcie robione komórą kumpla i ogólnie masakra. Krzywa morda i nic bardziej mylnego :D

 

Nie chce ci nic mówić ale takie same mordy mają takie 1,50 metrowe kurduple z mojej szkoły ;p. Btw. wczoraj w autobusie kierowca myślał że ja student, a ja to dopiero 1 gim. ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się zwieść, Fatalna Jędza to ta co się wychyla w kadrze. ;)

fatalna_jendza, a nie Fatalna Jędza. Wiem, że jędza pisze się przez "ę", ale mój nick to fatalna_jendza. Z małych liter, przez "en" i z kreską na dole zamiast spacji :-) Będę was poprawiać do znudzenia :P

 

A co do tamtej to, niestety, nie ja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...