Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

A mnie lepiej by przedstawił filmik, niż zdjęcie :P

http://dhost.info/giercyklopedia/national.avi - pierwsza krótka produkcja National Gayographic, w roli wisielca ja, w roli kata jedna ciffka, w roli statystów statyści, w roli tła Wzgórze Wawelskie... aha, potrzebne są do tego najnowsze kodeki DivX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nom daj je na avatara. A tak w ogole czemu "Fatalna jendza" (na dodatek z bledem) a nie ulcia?

 

Remx: Spoko, wystarczy, ze wyostrzymy w photoshopie. :]

 

Nie Fatalna jendza tylko fatalna_jendza :-) mój nick tak się pisze po prostu :-) Zaczęło się od tego, że w większości serwisów nie można dawać polskich literek, a "jendza" już lepsze jest niż "jedza".

A co do mojego imienia NIE CIERPIĘ GO!!!

 

To nie ja robiłam to zdjęcie, ale pewien fotograf na przedstawieniu. Akurat, gdy się odwróciłam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a wyobraźcie sobie, że u mnie w klasie jest jedna dziewczyna która zna HTML i robi szablony na bloga! Normalnie szok  ;)

Ja też się w tym mniej więcej orientuję :P:P I mam w klasie dwie koleżanki umiejące i jeszcze jedną, która tak sobie się na tym zna. A niedługo już cała klasa będzie umieć, bo zajmiemy sie tym na infie :D

A co do tworzenia gier to trochę się ostatnio rozleniwiłam :D

Coraz większa sensacja tu przeze mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały off.

Szczerze mówiąc to infa w szkole jest błędem (4-6 podstawówki i gimnazjum). Przez 2 lata męczyłem mistrza klawiatury, 1 rok poświęciliśmy na obsługę kalkulatora no i jeszcze 1 roczek na HTML (z czego wpajali mi same głupoty). Pamiętam że jakiś czas uczyliśmy się obsługiwać painta :P Teraz w liceum mam worda i exela, nie narzekam teraz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2nd offtop:

 

U mnie 4 klasa to budowa komputera i włączanie tej maszyny, 5 klasa - paint i word, 6 klasa - word i troche excela, 1 gimna - word ( <_< ), 2 gimna - budowa algorytmow ( :D ) i excel, no i 3 (teraz) wnikanie w budowe algorytmow i pisanie tych prostszych... A HTML to w szkole jak narazie temat tabu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...