Skocz do zawartości

Szybcy i wściekli Osiek Drift


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu tytułu gry myślałem że to będzie kolejna kalka jakiejś znanej gry, których się ostatnio narobiło na forum. Wspomnieć tylko o Scuba Kidz, różnych Mariach... Jednak po włączeniu gry zostałem mile zaskoczony!

 

Kolorowy panel "Loading" prezentuje się świetnie, choć zdaję mi się że go już kiedyś widziałem. Brak paska ładowania wytłumaczony jest zapewnie elementem zaskoczenia - nie znasz dnia ani godziny ujrzenia prześwietnego Menu! Już samo oglądanie menu dostarcza niezapomnianych wrażeń, a nieaktywny przycisk "Multiplayer" sugeruje, iż trzeba sobie na tą opcję zasłużyć.

 

Po wduszeniu "Start" zacząłem się rozkoszować grą. Teoretycznie gra polega na jeździe samochodem w prawo i dotarciu do mety. Pierwszy etap jest czymś w rodzaju treningu, w którym masz do przejechania jedno okrążenie. Po wykonaniu treningu przechodzimy do gry właściwej. Tutaj panuje jedna wielka wolność - można samemu ustalić zasady, a nie grać na reżymie narzuconym przez program, dzięki czemu zabawa jest przyjemniejsza. Na plus wychodzi grze nieliniowość, dzięki czemu prrogram zyskuje na grywalności: oprócz jazdy w kierunku ruchu zegara możemy jeździć przeciwnie do ruchu zegara!

 

AI w grze jest doskonałe - komputerowy przeciwnik nie rusza się nawet z miejsca i nie przejedzie trasy ze strachu przed niepokonanym wojownikiem dróg, w którego wciela się gracz. Grafika i muzyka jest na perfekcyjnym poziomie jak na takiego programistę, a bez systemu pomocy nigdy bym się nie dowiedział się o ludziach dzięki któym gra powstała. Z nadziejami oczekuję na pełną wersję!

 

Ocena: 2/10, jak zrobisz jakąś grę to nie publikuj jej póki się nie upewnisz że jest dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Z tymi podziękowaniami, to nie muszą być, kiedyś miałem taką manię, teraz już nie. Elvis, wywal te panele na dole, informacje z helpa, zmień grafikę auta, ustaw w edytorze spritów origin na środek samochodu, powiększ okno gry, dorób jakieś tło, otoczenie i wtedy nam coś pokaż, bo teraz to sklejka dwóch przykładów i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...