Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Borkowi z całego serca życzę powodzenia tego projektu i jak największej ilości newsów o umieraniu z głodu nastolatków w kafejce przed Almorą Online ;P.

 

Dziwię się, że padły głosy przeci tej nowej grze i popierające poprzedni projekt. Taką sp'ową grę przejdzie się raz, może dwa i zapomni się o niej, a taki MMORPG ma nieograniczone możliwości (pod warunkiem że jak grzyby po deszczu nie wyrosną tibionoobki, zombie których jedynym celem w życiu jest EXP'IĆ i nie czują klimatu gry) no i dużo lepiej się gra z ludźmi niż głupimi botami, ot co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli Borek jest szeregowym, to ty chyba jesteś super-zawaliście-niski-poniżej szeregowego :P .

Moim zdaniem, MMORPG w 2D teraz nie odniesie raczej za dużego sukcesu, ludzie chcą 3D i jak najlepszego odwzorowania życia. Ale rób, mam nadzieję, że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, co Wam najbardziej podobało się w HS ? Chodzi mi o to, żebym wiedział na co dać największy nacisk. Szczerze mówiąc dużo tego w HS nie ma w demie, także stąd moje pytanie, bo jestem ciekaw po prostu, atmosfera czy co ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulepszanie broni za pomocą zwoi :D Nadawanie im magicznych właściwości itp. I jeszcze żeby hero miał swojego pupilka :) Jakiegoś niedźwiedzia czy cosik, który będzie zdobywał doświadczenie itp. (oczywiście takowy pupilek dostępny w późniejszym etapie gry). To tyle z mojej strony xp

Wprawdzie tego drugiego nie było w HS, ale mogłobybyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do beta-testerów, to jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę dać znać. Jednak beta-tester będzie miał pewne ograniczenia, chodzi o to, że jego statystyki będą kasowane co kilka dni oraz jeżeli zaistnieje taka potrzeba statystyki zostaną zmodyfikowane na lepsze. Dlaczego ? Już wyjaśniam otóż beta-tester to beta-tester, nie może być tak, że chce być beta-testerem tylko dla tego iż chce zobaczyć pierwszy grę i grać w nią pod względem samego grania, lecz testowania, czyli powinien robić wszystko żeby zepsuć grę :). Chyba mnie rozumiecie ?. Oczywiście odpowiednia nota beta-testera w grze zostanie umieszczona. Nikogo nie zmuszam do testowania :)

Chętni oczywiście niech poinformują PMem. BTesterzy dostają grę jako pierwsi, przed premierą. Wiem piszę truizmy, ale to tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że padły głosy przeci tej nowej grze i popierające poprzedni projekt.

 

Wrrrr-ja chcę najpierw singla :D ;) , bo nie mam neta na swoim komputerze domowym. Ale Borka do niczego nie chcę zmuszać.

 

A co do MMO, to z SP pozostawiłbym:

a) klimat (wiadomo :) )

b)dodałbym parę światów-jak w Tibii. Po osiągnięciu pewnego levelu gracz mógłby (nie musiałby) przejść do innego świata (to taki "niewiemczyzabardzodospełnieniapomysł" :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ponieważ wszedłem na "nazwa.pl" i sprawdzałem zajętość adresów:

 

almora-online.pl wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almora-online.com.pl wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almora-online.net.pl wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almora-online.eu wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almora-online.com wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almora-online.net wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almora-online.org wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almora-online.info wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almora-online.biz wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

 

Wcześniej też sprawdzałem :)

 

Natomiast "AlmoraOnline" ( pisane razem )

 

almoraonline.pl wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almoraonline.com.pl wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almoraonline.net.pl wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almoraonline.eu wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almoraonline.com niestety jest już zajęta - whois »

almoraonline.net wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almoraonline.org wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almoraonline.info wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

almoraonline.biz wolna PROMOCJA! - od 9,90 zł / 1 rok

 

ja wolę jednak Almora-Online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie. Tak. Patrz na takiego Soldata - jest free, ale żeby zdobyć dodatki, bajery etc. to trzeba kupić keya. Niby nie dużo daje, a jednak ludzie płacą. Poza tym, pomysł Marmota jest nie głupi. W wielu MMORPG jest to praktykowane ;)

 

EDIT

Marmota xD London, ale mnie wrobiłeś ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że tak. Jeżeli zrobi tylko takie coś jak FACC - Free account i PACC - premium account i grę w 65% rozwijał dla tego PACC to dużo osób będzie to kupować tak jak w tibi. Przydała by się też możliwość kupowania PACC za kase w grze powiedzmy 100 000 (100 k) gold za 1 miech PACC.

 

EDIT:

Marmota? przecież to london jest z avatarem marmota :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee sorry za OT ale jezeli byla tu o tym mowa to ile wreszcie place za domene .net lub .com? bo na nazwa.pl jest napisane

 

Usługa Cenaopłata roczna Promocjaopłata roczna Oferta specjalnaopłata roczna Punkty PP

.com, .net, .org 50 zł 24,90 zł 9,90 zł 50 pkt.

 

Sam nie wiem czy wreszcie rocznie 50 zl czy 25 a moze jednak 10 zl :|? (ktos mi to moze wytlumaczyc?)

 

 

EDIT:

A co do gierki to nie lubie czegos takiego ze place za miecz... -_-" JAKIES BURZUJE :D kupuja se super mieczyki a ja sie mecze zeby sam zdobyc... jak juz gierka ma byc platna to platna :D za calosc :P lub tak jak w soldat ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markos, kto mówi o super wypasionych? Mogą to być np. jakieś specjalne stroje, albo śmieszne itemy (gumowa kaczka xD). Czego się nie robi dla zabawy? xD

 

Dobra, gra nie powstała, nie wiadomo jaki odniesie sukces, a my gadamy o płatnościach.

 

London, zmień ten av bo mnie mylisz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tych dodatkowych przedmiotów mogą to być nowe wyspy dla PACC i np DOMKI jak w tibi (oj uderza mi do głowy ta tibia :|) oraz questy tylko dla PACC, nowe czary itd... wtedy jak by dać tak 5 zł za tydzień PACC to każdy by kupował a zysk nie był by zły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

London, zmień ten av bo mnie mylisz xD

Warna mu daj :P !

 

Ja proponuję, żeby cała gra była za darmo, ale się płaciło tylko i wyłącznie za polepszanie różnych itemów, np. zwiększenie punktów ataku miecza, lub zwiększenie punktów obrony pancerza. Ewentualnie, płatne mogą być też różne bardzo dobre itemy :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot tu cały czas przecież oto chodzi. Że chodzi o konto free za darmo i konto premium. w konto premium wchodziły by tylko małe dodatki ułatwiające gre. a 5 zł na tydzień to naprawdę mało no chyba że ktoś nie jest w stanie zapłacić wtedy grał by bez Premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...