Skocz do zawartości

księgarnia informatyczna


kibi

Rekomendowane odpowiedzi

odradzam kupowanie ksiazek "podstawy czegos tam ;p" Wg mnie podstawy znajdziesz w necie ;] jezeli juz chcesz cos wiecej (TO TEZ ZNAJDZIESZ W NECIE) no to moze wtedy cos kup ;p

 

EDIT: :P A to chyba nie na temat xD sorry

 

A tak w ogole to ja tak jak Tymon i nie pisz ze czegos tam nie ma w necie.. ;p bo uwierz WSZYSTKO JEST :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
odradzam kupowanie ksiazek "podstawy czegos tam ;p" Wg mnie podstawy znajdziesz w necie ;]
A czemu nie? Ja uważam, że o ile kogoś stać, to na początek można sobie takową zaaplikować (o ile ma około powyżej 600 / 700 stron, wtedy to poznasz mniej więcej wszystkie podstawy) i wtedy nie marnujesz czasu na szukaniu i czytaniu kursów... a potem to już specjalistyczne książeczki. C# uczę się głównie z książek, bo internetowe kursy są do tyłka i często pomijają ważne rzeczy. Inna sprawa, że np. takiego php nauczyłem wyłącznie z manuala na oficjalnej stronie, więc w sumie to zależy co tak naprawdę szukamy. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A czemu nie? Ja uważam, że o ile kogoś stać, to na początek można sobie takową zaaplikować (o ile ma około powyżej 600 / 700 stron, wtedy to poznasz mniej więcej wszystkie podstawy) i wtedy nie marnujesz czasu na szukaniu i czytaniu kursów... a potem to już specjalistyczne książeczki. C# uczę się głównie z książek, bo internetowe kursy są do tyłka i często pomijają ważne rzeczy. Inna sprawa, że np. takiego php nauczyłem wyłącznie z manuala na oficjalnej stronie, więc w sumie to zależy co tak naprawdę szukamy. :)

 

Ale zauważ, że PHP ma jeden z lepszych manuali (bo najlepszy ma Game Maker :D ), a naprzykład C++ z pomocy dołączonej do programu, to bym się nie chciał uczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...