Skocz do zawartości

Spolszczenie


zielak300

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również polecam po prostu GMa. W sumie to naprawde dobre narzędzie, łatwe w obsłudze dla początkującego i bardzo zaawansowane jak już się wie co się robi. 3D też da się zrobić choć wspaniałych efektów nie będzie. Za to w 2d - hulaj dusza, piekła nie ma - mozliwości niemal nieograniczone.

 

Swoją drogą - zabawny topic - pierwsze posty jak tłumaczycie, że GM to nie to samo co 3dGM to czysty kabaret :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d game studio bardzo fajny program! Jedną z zalet jest na przykład robienie LIGHTMAP w trybie automatycznym. Największą wadą jest to że nie robi jednak lightmapy z obiektow 3d dodanych przez ciebie i nie można ich przekonwertowac do prymitywów. W CoD:UO ciężarówka ma ligtmape co game studio 3d jest niemożliwe do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to jedna firma produkuje jako pierwsze zaczynałem od the 3D game maker fajny był lecz gry robił do kitu sypał się często a co do tego studio może i jest droge ale tak naprawde to ono jest warte swej ceny miałem dark basica taki język zrobion przez tą firme był dość prosty i super sie pisało gry lecz jest jedna rzecz która może dręczyć wszystko piszesz a w game makerze możesz składać z gotowych elementów lub kodować w gml polecam byś wzioł sobie kupił game makera a jeśli zależy ci na super grach to już studio zostaje :] może i bym sobie kupił studio ale ono jest strasznie drogie :crying: 899$ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...