Skocz do zawartości

Destrukcja otoczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zrobić poradnik dość ciekawego efektu destrukcji otoczenia, coś a la wormsy. Nie wiedziałem, że tworzenie poradnika jest takie stresujące i czasochłonne.
Zanim opublikuje go na YT chciałbym poznać waszą opinię:
- ogólna jakość poradnika
- merytoryka
- mój angielski którym ostatni raz porozumiewałem się z moją panią od angielskiego w technikum parę lat temu (wymowa typu "egzampul, ziroł, du dis.). Są napisy dla tych którzy wyłączą dźwięk ale nadal chcieliby obejrzeć. (Odkąd usłyszałem swoją wymowę to przestaje się śmiać z hindusów na YT) 

 

Po obejrzeniu go zrozumiałem, że to bardziej narracja tego co robię niż typowy poradnik, ale może akurat taka forma wypadnie dobrze.
(dorobię polskie napisy jeśli będzie zielone światło)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:13 zjadło Ci pierwszą literkę w słowie first :d
Ogólnie wg mnie bardzo fajnie to wyszło! Już daję suba w ciemno :D
Jak zaczynasz yt to jedna taka sprawa która może się przydać.
Koniecznie dodaj nazwę kanału w tagach każdego filmu i w opisie kanału bo bez tego nie będzie się dało go znaleźć w wyszukiwarce, wiem bo sam miałem ten problem i długo zajęło mi ustalenie o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Są napisy, jest pokaz na początku (to fajne, nie każdy tak robi!). Co bym zmienił ? Przywitanie i opis efektu bym zrobił przed/w trakcie pokazu. Wywaliłbym też GMS2 z nazwy, bo program się tak nie nazywa już od niemal roku :)

 

Wersję Polską chętnie bym wrzucił na GMCLANowego youtube'a gdybyś chciał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fajne jest to, że od pierwszych sekund leci efekt końcowy bo od razu widz wie czego się spodziewać zamiast przewijać na szybko filmik.
Przywitanie też fajnie zrobione, po prostu film jest bardzo konkretny i spełnia idealnie moje oczekiwania względem poradników.
Polska wersja tego poradnika by była też w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miły odzew.  Zaktualizuje zatem parę rzeczy i wstawię na nowo, na razie z wyświetleń i tak nic nie stracę 😆

 

Cytat

 program się tak nie nazywa już od niemal roku

No teraz to się trochę zdziwiłem. Już tak z przyzwyczajenia chyba nie zauważyłem tego faktu.

 

Cytat

Wersję Polską chętnie bym wrzucił na GMCLANowego youtube'a gdybyś chciał

Pewnie, że tak. Miałem zamiary zrobić też lektora po polsku, ale nie wiem czy to nie będzie przerost formy nad treścią, może same napisy by jednak wystarczyły. Z drugiej strony taka właśnie forma narracyjna sprawia, że nagranie polskiego głosu nie byłoby trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówili poprzednicy, super że widać efekt końcowy na samym początku, bez owijania w bawełnę. Jako osoba początkująca, zawsze mam z tym problem, że muszę przebrnąć przez dużą część poradnika, żeby później się rozczarować, że to nie o to mi chodziło. Albo szukać w ciemno pierwszego efektu.

 

Co do samego filmu, mów głośniej i pewniej. Wtedy wszystko będzie wyraźniej słychać, a zawsze przy obróbce możesz siebie nieco przyciszyć. W drugą stronę to nie da rady. No i nieco ciszej muzykę mimo wszystko :D

 

A i całkiem fajna wstawka z tym rwaniem papierowych spritów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...