Skocz do zawartości

Szukamy programisty do wykonywania gier komputerowych na poważnie


grodzkistudio

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagam znajomości Game Maker Studio, najnowsza wersja. Jeśli potrafisz robić trudne rzeczy w kodzie, daj znać! Sam programuję, ale jestem tym słaby.

Potrzebuję człowieka, który zrobi system gry online - MMO, gra dla dwóch graczy online itp. Osobę, która wykona trudniejsze rzeczy w naszych projektach.

Najważniejsza jest pasja i cel żeby robić gry na poważnie. Zamierzam prowadzić firmę produkującą gry komputerowe. Szukam programisty, który będzie kiedyś z nami pracował na stałe.

 

Na razie ukończyłem 2 gry - Epic Adventure, Epic Cosmos. Można znaleźć na Youtube gameplaye. W tej chwili tworzymy grę Cybergia: Inwazja, która zostanie ukończona pod koniec roku 2022. To będzie gra RPG z elementami strategii. Głównie takie gry chcemy tworzyć. owstanie też mniejsza gra pod koniec bieżącego roku o nazwie Cybergia: Arena. Nawiązująca do gier typu Dota. Podpisałem już umowę z grafikiem, który wykonał trochę pracy. Opis gier znajdziesz na naszej stronie Grodzki Studio na blogu. Co tydzień wrzucamy opis aktualnych prac. Zamierzam wydawać kasę na promocję naszych gier i promować je na naszych kanałach social media itp. Więc gry będą znane.

 

Czego można się spodziewać?

- nowy projekt każdego roku, kontynuacja aktualnych projektów

- płatność za wykonane elementy gry, około 35 zł/godzina, czyli za każdy ważniejszy element będzie to parę stów, ustalamy wartość wspólnie

- prowizja od sprzedaży, jeśli programista będzie aktywny z pomysłami do gier

- będzie to zespół 3 osobowy, stworzymy świetne gry!

- wymagam aktywności i ciężkiej pracy oraz postanowienia, że tworzymy profesjonalny zespół

- spotkania zespołu raz w tygodniu na Skype, gdzie będziemy omawiać aktualne projekty

- wymagam podania numeru telefonu i bycia dostępnym w określonych godzinach

- szukam osoby, która potrafi się zachować normalnie, bo myślę o zatrudnieniu na stałe (to musi być prawdziwy pasjonat gier)

- posiadam domenę pod gry komputerowe o wartości około 50 000 zł o nazwie magicvideogames.com i pod tą nazwą będziemy występować w przyszłości (mogę sprzedać)

- jestem artystą i przedsiębiorcą; maluję, rapuję, piszę science-fiction i robię biznes (mam doświadczenie w prowadzeniu firmy)

- szukaj moich dzieł pod nazwą Mały Dewiant na social mediach, prowadzę kanały dla przedsiębiorców

- spodziewaj się wielu projektów i wspólnych rozmów, być może kiedyś w biurze, a nie online

 

Coś więcej o mnie? W ofercie mam szkolenia, wydawnictwo i zajmuję się projektowaniem stron www i reklamą internetową. Lubię wymyślać nowe rzeczy i robić biznes. Nastawiam się na kierowanie zespołem. W drugiej kolejności jako osoba wykonująca elementy gry, czy pomysły. Ale moje pomysły są niezłe, bo spędziłem setki godzin na wymyślaniu gier.

 

Dodatkowo:

- szukam osoby do promocji mojej oferty, prowizja 25% od każdego klienta

- mam na Grodzki Studio platformę kursów, można zarobić 50% od każdego stworzonego kursu online

- stworzyłem również platformę crowdfunding na Grodzki Studio

- jestem otwarty na recenzje mojej sztuki, czy gier

 

Oferta jest poważna. To nie żart. Kiedy rozwiniemy skrzydła? Myślę, że w ciągu około 10 lat uda się zrealizować cel - praca we wspólnym biurze. Do tego czasu wykonamy wiele gier. Zespół będzie mały, ale pracowity. Zależy mi na odpowiedniej atmosferze. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Mogę również oferować barter na usługi, czy produkty. Ciężko pracuję i oczekuję tego samego od Ciebie. Dziękuję za uwagę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja pomoge innym, żeby nie musieli szukać:

 

29 minut temu, grodzkistudio napisał:

posiadam domenę pod gry komputerowe o wartości około 50 000 zł

To czemu jeszcze jej nie spieniężyłeś? Tyle hajsu, to byś mógł narobić gier, że hoho!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać, że nie jestem typem szefa, który się wyżywa na pracownikach! Jestem cierpliwy. Ale oczekuję zaangażowania.

Wiem, że można znaleźć w internecie konkretne sprawy jak zrobić np. system online. Ale nie mam czasu na grzebanie w tym. Dlatego napisałem to ogłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dla większości w ogóle nie jesteś wiarygodny, bo nawet sposób w jaki mówisz świadczy, że masz niewielkie pojęcie o rzeczach, które robisz. Chwalisz się wieloma rzeczami, tyle, że one są na poziomie nastolatka, a nie dorosłego, jakim jesteś.

 

A już w ogóle takie kwiatki:

 

5 godzin temu, grodzkistudio napisał:

- płatność za wykonane elementy gry, około 35 zł/godzina, czyli za każdy ważniejszy element będzie to parę stów, ustalamy wartość wspólnie

 

Czyli z jednej strony płacisz za godzinę (ale nie wiemy, czy netto, czy brutto, czy b2b, czy umowa dzieło/zlecenie/pracę), z drugiej zaraz piszesz, że "ustalimy wartość", czyli jednak nie płacisz za godzinę. Jak ktoś ma to traktować serio, skoro już z opisu wiadomo, że będziesz coś kręcił.

 

5 godzin temu, grodzkistudio napisał:

posiadam domenę pod gry komputerowe o wartości około 50 000 zł o nazwie magicvideogames.com

Zmartwię Cię, ale "magiczne gry wideo" to nie jest jakaś wyszukana nazwa i nie wiem na jakiej podstawie to wyliczyłeś, ale jak dla mnie to ta domena jest warta jakieś 6-7 złotych, bo za dwa miesiące wygasa, a przedłużenie kosztuje 40zł netto. Zresztą, za tyle można kupić "magicalvideogames.com" i tyle z Twojej unikalności.

 

6 godzin temu, grodzkistudio napisał:

szukaj moich dzieł pod nazwą Mały Dewiant

Mam nadzieję, że wiesz, co znaczy dewiant, ale raczej nie świadczy to dobrze o Tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalogowalem sie po latach tylko po to by napisac:

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ciekawa oferta. Jeśli tylko płacisz odpowiednio to mogę coś pomóc. Widzę, że mój poziom programowania będzie dosyć mocny, jak na obecne produkcje które widziałem z Twojej strony(bez obrazy). Zapraszam na priv. Jeśli dasz mi na papierze dochody które ustalimy to chętnie sobie coś dorobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz grubą kasę kosić skoro masz ot tak do wydania na oko 5k netto co miesiąc (licząc 20 dni roboczych po 7 godzin x stawka), ciekawe jaki budżet całkowity :) Chyba że z kieszonkowego to po godzinę tygodniowo ktoś będzie pracować xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...