Skocz do zawartości

Adriann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Wygląda naprawdę fajnie, chociaż pomyślałbym, żeby coś zdziałać z tymi wielkimi połaciami fioletu, sprawiają one, że na miniaturkach wygląda to trochę biedniej. Ciekawy pomysł i chętnie bym zobaczył video z gameplayu. 2020 coś konkretniej? Początek roku, czy bardziej końcówka?

 

btw lajki i serduszka to największy rak, piszcie normalnie swoje zdanie i feedback, a nie serduszko i wywalone jajxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ANtY póki jeszcze nikt tutaj nie zrobił botów, do nabijania sobie statystyk to nie ma tragedii :D, tam wiecie jak kupowanie like na instagramie.

Fakt wygląda dobrze, ale gameplay aktualnie wygląda bardzo wolno przez tych stojących przeciwników(Może zbyt dużo nagrałem się w Blasphomeus, czy DeadCells). Jeśli chodzi o grafikę to jedynie gryzie tło w pierwszym screenie, ale to pewnie testowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szpaq99 Tak, gra jest dość wolna bo ma być bardziej czymś w stylu Shovel Knighta niż wymienionych wyżej gier. Z drugiej strony jednak zastanawiam się nad wprowadzeniem czegoś co przyspieszy poruszanie jak dash:)
@ANtYRaczej pierwsza połowa 2020. I dziękuję za nawoływanie do wyrażenia zdania. Co prawda jestem momentami atencyjną suką ale w tym wypadku stworzyłem temat by uzyskać feedback zatem będę bardzo wdzięczny za konstruktywną krytykę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie to wyglada, w jakims stopniu przypomina broforce, ale w takim przypadku porownanie niech bedzie komplementem. Grafika jest spojna, animacje sa bardzo dynamiczne, a co najwazniejsze-kolorystyka nie kluje w oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa:)
Mam pytanko, co sądzicie o koncepcie pokazywania wnętrza budynków dopiero po podejściu blisko? W tej sytuacji kiedy jesteśmy daleko widzimy zewnętrzną część domku,wnętrze tylko ewentualnie przez okna. Zastanawiam się czy to nie będzie nieco upierdliwe, oto eksperyment na szybko:

https://imgur.com/n62CMbu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubię tego rozwiązania w grach, zwłaszcza, że z tego, co widzę, w budynku bezpośrednio przed graczem są przeciwnicy

 

co do samej gry, powtórzę zdanie poprzedników, wygląda bardzo fajnie. tym bardziej, że to gatunek, w którym ostatnio coraz ciszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...