Skocz do zawartości

Quake 2


exp

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

q2_logo.png

 

 

 

Gra zrobiona na forumowy konkurs Znana gra w innym wydaniu (https://forum.gmclan.org/index.php?/topic/34290-znana-gra-w-innym-wydaniu/). Jest to moja wariacja na temat Quake 2, gry chyba znanej większości forumowiczów :) Była to dla mnie głównie okazja do zapoznania się z GMS2. W grze mamy trzy poziomy z oryginału, oczywiście są to dość swobodne interpretacje

 

Uwaga: nie przypisujemy poruszania się do strzałek, bo większość klawiatur ma limit przycisków wciśniętych jednocześnie, a tutaj jest to dosyć istotne

 

 

Download
 

 

 

quake1.png

 

 

quake2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Całkiem fajne, ale jak dla mnie trochę za trudne. Zwłaszcza ciężko się strzela w biegu. Ten boss na drugim poziomie (robot) dwa razy mnie przez to zabił i trzeci raz już mi się nie chciało grać.

 

ps. Opcja "ray tracing" coś robi, czy to tylko taki żarcik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby strzelać trzeba stać w miejscu. chodzi o to, aby wyczuć rytm przeciwników - robić uniki, kiedy strzelają i strzelać, kiedy mają przerwę. w większych pomieszczeniach z kilkoma wrogami można tak manewrować, aby zsynchronizowali się korzystnie dla nas. generalnie obawiałem się właśnie poziomu trudności, zawsze mam problem z wyważeniem go

 

ray tracing to oczywiście żarcik z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No clip hehe 

 

 

 

A tak na poważnie to ZAJEBISTA ROBOTA CHŁOPIE.

Muzyka ??? przestałem grać żeby sobie ją posłuchać haha. Fajna wersja tych soundtracków, gdzie znalazłeś je?

Gameplay trudny ale idzie wyczuć i jest satysfakcjonujący, mapy rozpoznawalne :)

 

Wgle to Tank Guardian mi się podobał bo lepszy niż ten w orginale :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, I am Lord napisał:

Fajna wersja tych soundtracków, gdzie znalazłeś je?

zrobiłem we fruity loopsie

ups, jakoś umknęła mi ta ściana :D wgl fajnie że zrobiłeś filmik, pierwszy raz widzę, jak ktoś gra w jakąś moją gierke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...