Skocz do zawartości

[Głosowanie] CA2018 - Artykuł / Tutorial / Silnik Roku


Artykuł / Tutorial / Silnik Roku 2018  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Artykuł / Tutorial / Silnik Roku 2018

    • Maskowana tekstura, gnysek
      5
    • Hybrid Procedural Animation Rigs, Nirvan
      5
    • Procedural look at animation, Nirvan
      2

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
1 godzinę temu, Nirvan napisał:

ŁEEEEE nie zauważyłem :D

 

Z drugiej strony, dostałeś 7 głosów, tylko na dwa różne projekty, wiec teraz też ciężko powiedzieć jak to rozwiązać, no bo przecież jakbyś dał głos na mnie, to byś sobie podkopał podium :P

 

@Chell jako najbardziej bezstronny, jakie znajdziesz wyjście z tej sytuacji? Ja jako admin i nominowany nie powinienem nic sugerować :P Dogrywka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

hej, wybaczcie obsuwe - żeby nikogo nie rozliczać z głosów, bo to nieladne, będzie dogrywka. założę temat za jakieś 2 godzinki. 

szczerze powiedziawszy zauważyłem że albo moja urazona duma mi sugeruje rzeczy, albo w Silniku i Użytkowniku roku na małej przestrzeni czasowej padło kilka niespodziewanych i stawiajacych głosowania na głowie głosów, co się zdaje zbiegać z pojawieniem się tamtego dnia kilku dziwnych kont, więc za rok głosowania będą jawne i dla użytkowników z jakimś wkładem w gmclan ad 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, Chell napisał:

hej, wybaczcie obsuwe - żeby nikogo nie rozliczać z głosów, bo to nieladne, będzie dogrywka. założę temat za jakieś 2 godzinki. 

szczerze powiedziawszy zauważyłem że albo moja urazona duma mi sugeruje rzeczy, albo w Silniku i Użytkowniku roku na małej przestrzeni czasowej padło kilka niespodziewanych i stawiajacych głosowania na głowie głosów, co się zdaje zbiegać z pojawieniem się tamtego dnia kilku dziwnych kont, więc za rok głosowania będą jawne i dla użytkowników z jakimś wkładem w gmclan ad 2019

 

Mogę wszystkie głosy zobaczyć i sprawdzić bez problemu jak coś:

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Godzinę temu, Chell napisał:

mogę Cię w takim razie prosić o podejrzenie tych 2 kategorii? nic nie musisz ujawniać, byle tylko było wiadomo czy to nie jakieś trollkonta

W obu kategoriach głosowały osoby, które mają konta po kilka lat, chyba najmłodsze to 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...