Skocz do zawartości

Game Maker2 steam version nie działa


Temporal

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem Game Makera 2 desktop na steamie. Zainstalowałem, klikam uruchom pojawia się okno do logowania bądź założenia konta. Miałem wcześniej konto na yoyogames bo ściągałem triala. Wpisałem te same dane i wyskoczył jakiś tam błąd. Za 3 razem zatrybiło i program się ładuje jest splash screen itd. W pewnym momencie po prostu okno się zamyka i tyle. Odinstalowałem i zainstalowałem aplikację jeszcze raz, ale to nic nie daje. Ktoś miał takie problemy? Mam widowsa 7 ultimate. W przypadku triala też miałem problem, bo program po instalacji nie chciał się ładować. Odinstalowałem usunąłem klucz z rejestru i po kolejnej instalacji się udało. Skoro trial jednak chodził, to tym bardziej pełna wersja powinna chodzić, chyba że to wina steamowej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Spróbuj zwykłą, powinna być w koncie yoyogames jak połączysz je ze steamem.

 

A jak nie to jest też baza wiedzy, może coś znajdziesz: https://help.yoyogames.com/hc/en-us/search?utf8=✓&query=steam&commit=Search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

I prawidłowo. Ze względu na różne podatki, przez długi czas było tak, że na Steam różne wersje już miały VAT, a na stronie YYG dopiero ten Vat doliczano do tej samej ceny, więc wszystkie wersje były 23% droższe (mimo, ze Steam sobie wali jeszcze 30% prowizji). Czyli prawie 50% więcej zarabiali przez stronę niż Steam, ale dla nas - konsumentów - steam opłacał się bardziej (chyba, że potrzebujesz fakturę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...