Skocz do zawartości

Krabonszcz


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem, że skoro mam tutaj ten swój kawałek na forum i na razie jest w moim życiu krótka pauza od gamedevu na rzecz malowania obrazów, to może założę z tym wszystkim temat gdzie będę wrzucał swoje rzeczy. Na start dwie nowe rzeczy, plakat oraz jeden obraz. Wcześniejsze są w galerii grafik, tutaj będę wrzucał na bieżąco.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie wypowiadałem na temat twoich prac bo zwyczajnie nie trafia do mnie ten styl, nie rozmyślałem też nad tym co dana praca ma przedstawiać ale kurde ten autoportret to mi się bardzo podoba, może dlatego że odchodzi trochę od stylu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie nie pamiętam, czy już kiedyś propsowałem twoje prace. generalnie nie jest to styl, który jakoś bardzo trafia w moje gusta, ale te mniej chaotyczne rysunki bardzo mi się podobają, wgl przytuliłbym t-shirt z tym https://www.instagram.com/p/Be8So1bjC7N/?utm_source=ig_web_copy_link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
DBFh0cP.png
Swoją drogą ostatnio gierkę robiłem. Po dwóch latach przerwy prawie. Postanowiłem weekendowo siedzieć dla funu skor mi się chce, więc może niedługo coś wrzucę. Szczęśliwego nowego! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

YpU1BpP.png

Prawie olałem tą pracę. Znaczy no, długo się nadenerwowałem bo nie wiedziałem jak pokolorować i twardo przez 10 godzin zaczynałem, zmazywałem i próbowałem od nowa. Ale ostatecznie jestem zadowolony z końcowego wyniku. Inaczej niż zawsze, ale cycki są dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Używałem taśmy malarskiej aby zrobić precyzyjne i ostre kąty. Inaczej mojego sposobu kolorowania klasycznie zrobić się nie da. No, może jeszcze szablon można wyciąć. I tak malowałem kawałek, czekałem aż wyschnie i później robiłem następny. Malowałem to około tygodnia. Nakładałem grubo farbę, więc wygląda też trochę jak naklejona bo tworzyła się przez to gruba jej warstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

YKyWWnz.png

Praca na temat skoliozy z którą zmagam się od jakiegoś 14 roku życia, tego jak wpływa na mnie fizycznie, psychicznie,  oraz jak oddziałuje na moje otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

fbqvdsvyp2a31.png

Z racji tego, że będę brał udział w wystawie pt. "Erotica" która odbędzie się w Oslo, w Norwegii, to postanowiłem namalować jakiś erotyk. Tak powstała ta praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...