Skocz do zawartości

Marketplace się nie ładuje


niebieskiBrylant

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy też nie możecie wbić na sklep z assetami Yoyo? Kiedy próbuję wejść to albo mi wyrzuca, że muszę spróbować później + jakiś misio ściskający logo GM:S'a xD, albo certyfikat jest niebezpieczny i przeglądanie nie będzie prywatne... Nie rozumiem. Spróbujcie wejść na Marketplace'a, bo ja za cholerę nie mogę. Mam nadzieję, że dokręcają "śrubki" i stąd sklep jest nieczynny... ale czemu nie powiadomili w newsach w GM:S'ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cholera, kogoś do administracji MP mogli by przydzielić bo tam się nic nie dzieje, główna strona jest moderowana raz na 3 miesiące a assety się bardzo często pojawiają nowe.

I jeszcze dochodzi to olewanie z MP ticketów. 2 razy im wysłałem ticketa o tym że jeden z moich assetów nie ma analizy bo się coś zepsuło to nic mi z tym nie zrobią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kiedy miałem wrzucić na sklep moje skrypty xD, musieli zamknąć. Poza tym to już na prawdę jest denerwujące. Może ja nie mam Tweeter'a. Winni dać info w newsach w GM:S'ie, to jakieś pierdoły tam wypisują a nie to, co istotne, jak właśnie awaria...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Skasuj ciasteczka dla domen yoyogames.com / spróbój w trybie incognito / spróbuj w innej przeglądarce. U nas naprawdę wszystko działa, a do tego z GMS też możesz marketplace przeglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...