Skocz do zawartości

Splash screen w GMS2


niebieskiBrylant

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam takie drobne pytanie. Jeśli wejdziemy na yoyogames.com i tam się zalogujemy, po czym wybierzemy "GAMEMAKER" i tam "Products", pokażą się dostępne do kupienia eksporty. W " GameMaker Studio 2 Creator Windows" niestety będzie się pojawiał splash screen od Yoyo, bo jest tam w opisie "Windows with a GameMaker Studio 2 splash screen. W " GameMaker Studio 2 Desktop" jednak tego nie napisali. Czy ma ktoś ten eksport kupiony w GMS2? Bo chciałbym wiedzieć, czy w "GameMaker Studio 2 Desktop" też jest ten obowiązkowy splash screen, którego nie da się wyłączyć. Pozdro i mam nadzieję, że ktoś mi odpisze, bo teraz tkwię w próżni totalnej, bo ani nie mogę odzyskać poprzedniej licencji z GMS1, ani nie wiem, czy opłaca się kupić tego Desktop'a do GMS2... miałem formata kompa i muszę wprowadzić licencję jeszcze raz do GMS1, a nie mam już dostępu do e-mail'a, bo debil zapomniał hasło :/. Pisałem już do Yoyo w sprawie starej licencji, to dostałem ticket'a z konkretnym numerkiem... pewnie za 10 lat odpiszą. W sumie wolałbym już przejść na tego GMS2, ale nie wiem, jak jest z tym splash screenem, bo jak mam płacić 300PLN i mieć nadal splasha, to ja dziękuję... wkurzają mnie już Ci geniusze z Yoyo... tyle kombinują, a tylko utrudniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...