Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: NanoTanks

Gatunek: Akcja

Opis: Myślę, że nie ma co tłumaczyć, tym bardziej, że to gra inspirowana. Jedyna różnica w rozgrywce polega na tym, że nie bronimy orła, a naszym zadaniem jest dotarcie do ostatniego poziomu, w którym czeka na nas boss.

Autorzy:

 
 
Programowanie:
Markus Algorytmiczny
 
 
Fabuła:
Markus Algorytmiczny
 
 
Grafika:
Markus Algorytmiczny
 
 
Muzyka:
Markus Algorytmiczny

Screeny:

 

s1.png

s2.png

s3.png

s5.png

s4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poczekaj trochę xd. Po 19:00 dodam screeny i filmik, bo w pracy jestem, a nie chciałem wrzucać starego filmiku z gameplay'em. Inspiracja jest zaczerpnięta z Battle City od Namco. Sorczak za to zamieszanie z brakiem grafik. Nie wiedziałem, że filmik z taką jakością będzie się renderował ponad godzinę na moim stacjonarnym tosterze.

---------------------

Już dodaję. Tak dziś stałem niestety z czasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już praktycznie wszystko gotowe. Jedynie edytor map muszę zrobić, ale to już szacuję, że po 10'tym marca może wyjść aktualizacja. Tu najnowszy gameplay:

 

 

Link do pobrania gierki w opisie filmu ;). Miłej zabawy i proszę o ocenę. Z góry podkreślę, że gra jest konkretnie trudna, a bonusy w postaci dodatkowych żyć istnieją, tylko są rzadkością x). A to wzamian za to, że nie bronimy orła xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie lubię jak strzelanie zupgradowaną bronią mnie zabija :P

 

nie wiedziałem do końca jaki jest goal na pierwszej mapie, orła do obrony nie widziałem, przeciwników zabijałem ale nic się nie zmieniało, "zdobyłem" chyba wszystkie flagi ale to też na nic nie wpłyneło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmiana flag nie ma żadnego wpływu na grę. Upgrade to bonus, który zmienia Ci też wygląd czołgu. Ty zbierałeś najwidoczniej bonus Giga Shot, który jest swego rodzaju bombą. Celowo dodałem kolizję tego wybuchu też z czołgiem gracza, żeby gracz uważał, gdzie strzela ;). Na każdej mapie, Twoim zadaniem jest zniszczyć wszystkie czołgi i bunkry wroga to jedyne, co musisz zrobić xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej sprawdz maila ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PsichiX napisał:

lepiej sprawdz maila ;>

Sprawdzone i odpisane ;)

Odnośnie NanoTanks, już po premierze xd. Można pobierać (puki co bez efektu) z mojej strony http://linarite.eu/

 

Założyłem sobie też Game Jolt'a :)https://gamejolt.com/@LinariteSoftware

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te kropki to żołnierze xd, niedobitki :).

Obsługę pada mogę dorobić, ale najpierw muszę się zaopatrzyć w takowego.

Pocisk wroga Cię zabił? Pociski nie zawsze się ze sobą zderzają i tak miało być. Chodziło o minimalne oddanie realizmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...