Skocz do zawartości

Modernizacja komp pod GM


Ignatus

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje pomóc sobie w używaniu GM na moim 10 letnim laptopie który ledwo zipie.Z tego co się zorientowałem to największą korzyść osiągnę poprzez zmianę dysku na SDD.Tak więc nabyłem 240gb SSD i mam zamiar jutro go podłączyć i postawić system (dokładnie to nie ja tylko w jakimś serwisie bo systemu nie mam swojego).Początkowo zamierzałem użyć go jako jedynego dysku ale ze wzgledu na to że i tak w lapku jest nie działający napęd DVD to zaproponowali mi umieszczenie nowego dysku w miejscu DVD i zostawienie starego dysku.I tutaj pojawia się pytanie

 

Windows (7) będzie postawiony na nowym dysku.GM używam tylko za pośrednictwem Steam.Rozumiem że po uruchomieniu kompa steam nie będzie działał bo żaden program na nowym systemie nie będzie zainstalowany.

Co mam zrobić żeby używać GM? Odinstalować steam przed podłączeniem dysku i potem na nowym (i stamtąd zaistnalować przez steam GM) czy to bez znaczenia i prostu zainstalować ponownie steam bo to co będzie na starym dysku i tak będzie 'nieaktywne'??? Czy nie będzie jakiegoś konfliktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...