Skocz do zawartości

Seid-Chronicles


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od dłuższego czasu pracuję nad najnowszą odsłoną przygód tytułowego Seida . Korzystając z ciągle modyfikowanego projektu oraz skryptu gry ,,Seid-Znaleźisko'' staram się o jak najbardziej szczegółowe dopracowanie tej że właśnie części .

 

Jeżeli chodzi o fabułę to jest ona następująca :

 

Seid podczas eksploracji jednego z zamków w którym rzekomo znajduję się poszukiwany przez niego artefakt napotyka się na tajemniczy portal , po jego drugiej stronie odnajduję tajemniczą podziemną bazę produkującą wszelakie zło mieszanki mutantów i robotów oraz złowrogich ludzi działających pod pseudonimem ,,Żniwiarz'' , kim są tajemnicze istoty w kapturach ?  ludzie działający na ich zlecenie ? oraz kto zlecił stworzenie tego czegos ? 

 

póki co przedstawiam jeden screen oczywiście gra jest w fazie początkowej , premierę planuję na rok 2018 ale kiedy dokładnie to się okażę ;)

 

up6167_6_Seid_Chronicles.html

 

screen 2

 

up6167_6_Seid_chronicles_scr_2.html

 

screen 3

 

up6167_6_screen_319af7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zmechanizowane monstrum z kółkami zamocowanymi za pomocą rur do korpusu . A jak w chip i dale rescue rangers był struś na zembatce ? Albo kot robót ? Czy Jakieś inne zmyslone na cele gry postacie ? Tak samo jest w przypadku Seida :)

 

Wracając do tematu zapowiedzi gry dodałem kolejnego screena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Uzjel promuje ten temat
  • 1 rok później...

Witam premiera Seid-a zaplanowana na ten rok , może to i lepiej w końcu mija 10 lat od wydania przeze mnie pierwszej gry jeszcze jako Dyzmaken nie dyzmek :). Co do gry to staram się o odpowiednie dopasowanie grafiki jak najlepiej dobrane , szczegoly , efekty audio-wizualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pewnie niewiele osób wie o projekcie "Dyzmaken 1.0" wprowadzonym do życia przez administrację GMClanu wiele lat temu. Była to ostateczność, do której uciekli się z powodu drastycznie spadającego poziomu aktywności na forum. Łudzili się wtedy, że nigdy więcej nie powołają się na tę kartę by ratować społeczność wirtyny gmclan.org. Tymczasem wersja 3.0 została uruchomiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • gnysek przestał(a) promować temat
  • 1 rok później...

Bardzo możliwe :) swoją drogą ciekawe czy jest ktoś kto przeszedł wszystkie wcześniejsze części serii Seid ;) mówię o starej gwardii , Ignis , I AM the Law , Anty i wielu wielu innych , gdy jeszcze jako nastolatek pojawiłem się na gmclanie z moimi pierwszymi produkcjami :D

Swoją droga miło tu wrócić po tych latach przerwy , mam nadzieję że gry które planuje wydać przypadną wam do gustu aczkolwiek po produkcji ,, Seid-Chronicles,, planuje stworzyć remake gry ,,Pac-Man Revenge II,,która stworzyłem w 2010 roku jeszcze jako nie dyzmek lecz dyzmaken ;)

 

Znalazłem tę stronę całkiem przypadkiem tak podczas oczekiwania na najnowszą odsłonę :D

https://www.mobygames.com/game-group/seid-series

 

Niestety to co jest napisane w tym artykule to fala krytyki na temat gry ,

Jeżeli Seid-Chronicles zostanie przyjęty to będą może i kolejne odsłony lecz jeśli nie seria zostanie zakończona .

 series of amateur Polish-language platform games, created in Game Maker. The games are characterized by a strange storyline, simplistic graphics and numerous spelling errors.

The series was originally created and published on the Polish game-making forum GMClan by the user "dyzmaken"/"dyzmek", and it has ever since been an in-joke among the GMClan community due to the games' questionable quality and bizarre style.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...