Skocz do zawartości

Kolor do koloru


LeoDelArt

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Kolor do koloru (tytuł roboczy)

Gatunek: Logiczna

Opis:Poszukuję współpracownika bądź wydawcy. Osoby zainteresowane współpracą, by grę dopracować, dokończyć i wydać (głównie sprzęty mobilne) proszę o kontakt.

Download: 
Rozmiar pliku: 4,2 MB

Autorzy:Ja
Programowanie:Ja
Fabuła: Brak
Grafika:Ja
Muzyka:Brak
Screeny: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to gra logiczna, o prostych i jasnych zasadach, aczkolwiek z rozwijającymi się w trakcie gry mechanikami. Celem gracza jest umieszczenie orbów (kolorowych kulek) do slotów według kolorów (czerwony orb do czerwonego slotu itd). Utrudnieniem jest fakt, że orby zatrzymują się dopiero na ostatnim pustym slocie na swej drodze, niezależnie od tego jaki ma kolor, a także zatrzymują się na orbie o innym kolorze, który już uprzednio został umieszczony w planszy ze slotami. Zaś orby o tym samym kolorze przenikają się. Gracz musi w odpowiedniej  kolejności umieszczać  orby tak, by każdego z nich umieścić we właściwym slocie.  Z założenia ma to być przyjemna, relaksująca rozrywka na kilka godzin. Ewentualnie można dodać tryb eskpert z trudniejszymi i bardziej złożonym levelami (taki jak w ów demie level ostatni 12). Zastanawiam się również nad dodaniem możliwości tworzenia własnych leveli, z którymi mierzyliby się inni gracze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sly, prościej bym tego nie ujął :) Jest to mój oryginalny pomysł, nie chciałem robić setnej kopii Unblock me, czy innych Hexa blocków, Choć całkiem możliwe, że podobna gra już kiedyś powstała, jednakże ja sam  się z taką wcześniej nie zetknąłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...