Skocz do zawartości

Testowy temat


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, Ranmus said:

Dla mnie najważniejszą nowością jest obsługa pusha, dzięki czemu dostaję w chromie powiadomienia jak odpisujecie w tematach, które zaznaczyłem do śledzenia. :)

Zaraz się okaże, że wydając tylko $25 przy okazji rozwiązywania z ergonomią strony, uporać się można z problemami, których sobie nikt nie wyobrażał ? . Pomysł z formułą Q&A coraz mniej wydaje się być ciekawszy. Jeszcze tylko logowanie z fejsów i HTTPS i serwis jest gotowy na 2017 rok.

EDIT: A, i jeszcze proponowałbym odczepić ten temat o zaostrzonym rygorze, bo będzie niektórych odstraszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Editem

Edit: Ciekawe, teraz publicznie mowi ze tresc byla edytowana. 

Edit 2: Wielkie przerwy między liniami są troche głupie. Mowa o sygnaturach, teraz moja sygnatura nagle przekracza maksymalna wielkosc bo są duże odstępy między liniami. Wie ktoś w ogóle jak edytować sygnaturę? Znalazłem stronę O Mnie, ale nie sygnę.

Also, dajcie znać jak dodacie już reputacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
26 minutes ago, tramur said:

Zaraz się okaże, że wydając tylko $25 przy okazji rozwiązywania z ergonomią strony, uporać się można z problemami, których sobie nikt nie wyobrażał

I fart, że za tylko 25$. Renew po tylu latach? No no no. Szacun dla firmy za taką politykę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...