Skocz do zawartości

Co tu się dzieje?!


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
4 godziny temu, gnysek napisał:

Może kiedyś ktoś wymyśli HTML6 gdzie przeglądarka zwróci ile masz otwartych kart, albo pozwoli wykonać JS we wszystkich kartach z danej domeny na raz :)

 

Tego nie trzeba wymyślać, bo już jest, co prawda nienatywnie, ale np. RxDB coś takiego oferuje. Nakładka na indexedb, synchro pomiędzy zakładkami i wybranie lidera zakładek (który może np. jako jedyny puszczać zapytania ajaksowe, by inne zakładki nie dublowały tego i marnowały transferu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

OK, na chwilę obecną mam już naprawione wszystkie podstrony, zostały wspólne elementy (głównie system komentarzy) i mam nadzieję jutro do wieczora wystartujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Co do stron tematów - no to byś musiał z narzędzi deweloperskich log sprawdzić. Forum jest ogólnie niemodyfikowane, poza designem, więc raczej powinno wszystko działać, a IPB jest za duże, żebym to dał radę szybko sprawdzić.

 

Btw. @Uzjel nie mogłem się oprzeć :uzjel::D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, I am vader napisał:

Czasami jak przechodze na ostatnia strone tematu, nic sie nie wyswietla. Musze ja kliknac ponownie aby cos sie pojawilo.

 

Też mi się tak zdarza. @gnysek wiesz czym jest to spowodowane? Czasem widzę, że link się chyba źle wygenerował coś na zasadzie

Mam, link się tak generuje

https://forum.gmclan.org/index.php?s=0&/topic/34001-post/&&do=getNewComment

 

 

2 godziny temu, Wojo napisał:

Zmieńcie te oceny posta bo na widok tych fejsowych rzygać mi się chce :P A tak to fajną skórkę na forum zrobiliście, bardzo fajne połączenie nowego z klasycznym

 

Zmienimy! Ale jeszcze nie teraz

 

2 godziny temu, gnysek napisał:

Co do stron tematów - no to byś musiał z narzędzi deweloperskich log sprawdzić. Forum jest ogólnie niemodyfikowane, poza designem, więc raczej powinno wszystko działać, a IPB jest za duże, żebym to dał radę szybko sprawdzić.

 

Btw. @Uzjel nie mogłem się oprzeć :uzjel::D:D:D

 

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy błędy odnośnie strony głównej i forum:

 

1) Gdy po otwarciu przeglądarki wchodzę po raz pierwszy na główną stronę, w sekcji ostatnich postów z forum nie działa poprawnie otwieranie linków w nowej karcie. Otwiera się główna strona forum. Dopiero, gdy zamiast otwierać w nowej karcie kliknę w link to się naprawia i działa aż do zamknięcia przeglądarki.

 

2) Po drugie jak się wylogowałem i zalogowałem jeszcze raz na forum to mi zablokowało konto na 30 minut i dostałem maila, że logowałem się 3 razy źle.

 

3) Przy wejściu na stronę zawsze jestem wylogowany dopiero f5 naprawia to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę tak samo. Otwieram przeglądarkę, wchodzę na www.gmclan.org (analogicznie gmclan.org), klikam na jeden z linków "Nowości z forum" środkowym przyciskiem albo przez nowa karta i w tej nowej karcie nie mam otwartego wątku tylko główną forum. Podobnie jeżeli kliknę lpm za pierwszym razem. Naprawia się jeżeli dam f5 po otwarciu strony albo więcej niż raz kliknę lpm. Działa do zamknięcia przeglądarki. I jestem zawsze niezalogowany przy wejściu na gmclan.org. Muszę dać f5, wtedy mnie loguje. Dziwactwo jakieś. Sprawdzę na dniach na innym komputerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administratorzy

Wgrałem dzisiaj poprawkę, która sprawiała, że po otwarciu przeglądarki nas nie logowało na gmclan.org - być może to był problem z wielokrotnym logowanem. Jeśli nadal wam się powtórzy blokowanie konta, to prosiłbym o jakieś dokładniejsze dane (przeglądarka, czy powinno was automatycznie logować, czy to po restarcie czy po paru godzinach bez zamykania przeglądarki) - jak najwięcej, żebym mógł to zreprodukować. Mi się to osobiście zdarzyło raz i było to jak pisałem skrypt logowania lokalnie, także jeszcze wszystko było popsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to w tym wątku powinno się znaleźć, ale:

 

Czy byłaby możliwość, aby na forum, jak patrzymy na listę tematów, pojawiała się (tak jak na starym forum) liczba wyświetleń danego tematu? Teraz jest liczba odpowiedzi i liczba głosów (ale prawie nikt z tego nie korzysta). W ten sposób łatwo byłoby ocenić czy jakiś temat budzi zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Dnia 5.09.2017 o 13:53, Wojo napisał:

Na jakiej zasadzie gmclan blokuje konta albo logowanie? 

Jak jest próba logowania z jakiegoś IP i złe hasło, to sprawdza ile takich prób już ma zapisane (i przy okazji kasuje wtedy takie wpisy starsze niż X czasu).

 

23 godziny temu, hgter napisał:

Czy byłaby możliwość, aby na forum, jak patrzymy na listę tematów, pojawiała się (tak jak na starym forum) liczba wyświetleń danego tematu? Teraz jest liczba odpowiedzi i liczba głosów (ale prawie nikt z tego nie korzysta). W ten sposób łatwo byłoby ocenić czy jakiś temat budzi zainteresowanie.

Ale przecież to jest:

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
15 godzin temu, hgter napisał:

Tak patrzę, że w działach z pytaniami chyba nie ma. Jest w innych podforach, ale w Pytaniach Początkujący i Zaawansowanych nie.

Masz zupełną rację. Wygląda, że te fora używają jakiegoś innego szablonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
20 godzin temu, Ignatus napisał:

Jest poprawa ale nadal co druga próbla logowania kończy się czekaniem 30minut za kare

 

 

Próba logowania ? W sensie za kazdym razem próbujesz logować się ze strony głównej / forum ? Czy masz zapamiętaną sesję ? Może gdzieś tutaj jest błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie za każdym razem (8/10)  jak wchodzę na gmclan.org jestem z jakiegos powodu nie zalogowany (mimo ze nie wylogowywuje sie-kiedys tak nie bylo).Jak chce sie zalogowac to wyskakuje mi komunikat "konto zablokowane spróbuj za 30minut" w co drugiej próbie - haslo jest oczywiscie zapamietane i automatycznie sie loguje wiec nie ma mowy o błędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ciasteczka z domeny forum.gmclan.org są skasowane ? Może masz zmienne IP np. ? W ciągu 2-3 tygodni zmienimy serwer to wtedy będę szukał powodów niektórych problemów, może znikną same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...