Skocz do zawartości

Promocja na GM na humblebundle


TO_mek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na pewno kupię, pomimo że mam wersję PRO. Wersja master za 15 $ to świetny deal.

 

Z tego co widzę to jest jeszcze 13 dni, czy zatem mogę być spokojny, że przez tyle czasu będę miał możliwość kupna? Czy może się zdarzyć tak że za 2 - 3 dni wyskoczy komunikat że zapasy się wyczerpały.

 

Kupiłbym od razu ale nie mam tego przeklętego paypala i muszę najpierw założyć konto tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master to możliwość eksportowania na urządzenia mobilne + niedorobiona wersja html

 

Ktoś się orientuje jak wygląda zakup aktualizacji z Master do odpowiednika wersji GM 2? Trzeba kolejne moduły kupić czy w grę wchodzi licencja czasowa tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to jest jeszcze 13 dni, czy zatem mogę być spokojny, że przez tyle czasu będę miał możliwość kupna? Czy może się zdarzyć tak że za 2 - 3 dni wyskoczy komunikat że zapasy się wyczerpały.

 

Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie? Wybaczcie moją nerwowość, ale martwię się , że takie kąski uciekną mi koło nosa przez moją ślamazarność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

To nie jest Master. Master ma więcej eksportów (PS4, Xbox, PS Vita, wszystkie YYC, Tizen, Win8 etc.) :)

 

Co do aktualizacji - jeśli masz jakiś eksporter, to do końca sierpnia masz zniżkę na niego w wersji 2.0. Potem - nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak za te pieniądze, jak ktoś nie ma, naprawdę warto.

 

 

Dokładnie, tym bardziej że GM 1.4 ma teraz naprawdę dobrą reputację (kiedyś był uznawany za program dla dzieci, zresztą taka była wizja Marca Overmarsa aby stworzyć program dla dzieciaków) i jest obecnie drugim po unity programem do Game Developmentu ( no może trochę przesadzam, ale było już kilka gier na steamie/kickstarterze które zarobiły ponad 50k zielonych, a to już o czymś świadczy. )

 

 

Teraz tylko trzeba mieć nadzieję że Yoyo będzie wspierało gm1.4 jak najdłużej i będą starali się w miarę na bieżąco tworzyć aktualizacje poprawiające bugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support ma się skończyć 31 lipca 2018.

 

I tak wszystkich bugów nie załatają, a to powinno tak być (od 31 lipca nie przyjmują zgłoszeń błędów i łatają stare - a tak przeczekają z błędami i zostaną)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Master. Master ma więcej eksportów (PS4, Xbox, PS Vita, wszystkie YYC, Tizen, Win8 etc.) :)

 

Co do aktualizacji - jeśli masz jakiś eksporter, to do końca sierpnia masz zniżkę na niego w wersji 2.0. Potem - nie ma znaczenia.

 

 

Mam m.in. GMS Master. Czy zniżka leci z automatu czy nie. Wyświetla mi ceny Desktop 99,99$, WEB 149,99$, UWP 399,99$, Mobile 399,99$. Czy to ceny po rabacie? Wczoraj gdzieś na głównej widziałem, że aktualizacje od 49$ więc coś nie halo. A może najpierw trzeba wpisać swoje licencje z palca na swoje konto i dopiero uwzględnia rabaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko odnośnie promocji Humble Bundle, czy mój kolega , który ma konto na paypalu może kupić ten pakiet i oznaczyć go jako: This bundle is a gift; send me a gift link   . Niby wydaje się to logiczne , ale kilka dni temu ktoś na shoutboxie napisał, że ta promocja jest tylko dla personal use , stąd też moje wątpliwości.

 

Pozdrawiam,

nowy_user

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, nowy_user said:

Hej, mam pytanko odnośnie promocji Humble Bundle, czy mój kolega , który ma konto na paypalu może kupić ten pakiet i oznaczyć go jako: This bundle is a gift; send me a gift link   . Niby wydaje się to logiczne , ale kilka dni temu ktoś na shoutboxie napisał, że ta promocja jest tylko dla personal use , stąd też moje wątpliwości.

 

Pozdrawiam,

nowy_user

W takim wypadku nie będzie problemu, możesz śmiało brać w ten sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Personal use znaczy "niekomercyjne/niefirmowe" (a przynajmniej tak zazwyczaj się tego zwrotu używa).

 

Niekomercyjne? Rozumiem, że chodzi o to, że nie może korzystać z tego cała firma ( składająca się z kilku developrów). Jeśli ja kupię sobie legalną licencję do legalnego game makera, to chyba nikt i nic mnie nie powstrzyma przed tym, aby wystawiać swoje gotowe gry na steama lub google play jako produkty płatne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Własnie, bo są dwa pojęcia użytku komercyjnego. Jeden jest taki, że nie wolno robić w czymś komercyjnych produktów (czyli nie na sprzedaż). Drugi jest taki, że posiadaczem licencji nie może być ktoś komercyjny, czyli firma, a musi być osoba prywatna. Chodzi o to, że licencja idzie za człowiekiem a nie zostaje w firmie (np. kupujesz 10 licencji dla pracowników i oni korzystają, ale jak kogoś zwolnisz to nowy pracownik dostanie tę licencję).

No i tutaj wydaje mi się, że chodzi własnie o to, że licencja z Humble ma nie być dla firm które udostępniają ją pracownikom, ale dla osób prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , wybaczcie że wracam do tego tematu ale mam kolejny problem. Zarejestrowałem sobie w końcu konto na paypalu bo kolega nie mógł mi przesłać tych pieniędzy. Cała rejestracja udała się pomyślnie, nie podałem tylko numeru karty bo nie lubię podawać takich wrażliwych danych. Pomyślałem sobie, że doładuje konto paypal normalnie z mojego konta bankowego a następnie zamienię na dolary i będę mógł zakupić upragnione moduły .  Zanim jednak przelałem kasę na paypal, chciałem sobie zobaczyć jak wygląda proces zakupu na humble bundle. Po wybraniu odpowiedniej opcji za 15 $ i kliknięciu "check out with paypal" wyskoczyło mi takie coś:

 

image.png.ac97d264dbb2bc56d72e7a6797a5b59a.png

 

Czy to oznacza, że będę musiał podać te ten cholerny numer karty ? A co jak ktoś nie ma karty kredytowej? Po prostu bardzo nie lubię podawać takich wrażliwych danych i chciałbym aby obeszło się bez tego. Czy jest jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

@nowy_user - jak najpierw doładujesz konto paypal na odpowiednią kwotę to chyba nie musisz, ale doładowanie trwa chyba 1-2 dni.
ja mam kartę i ustawiłem na niej limit transakcji w internecie na 0zł. Jak coś kupuję to go zmieniam, a potem za 10 minut znów zmieniam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...