Skocz do zawartości

Kupowanie przez marketplace


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , mam pytanie: Czy kupując przez marketplace muszę podawać swoje szczegółowe dane? Czy jest jakaś inna opcja? Pytam, ponieważ chciałem kupić jeden asset, ale niestety pojawił mi się formularz w którym muszę podać m.in. swój adres domowy, co wydaje mi się dziwne ( nie chcę mieć potem problemów z komornikami) . Chciałbym po prostu przelać kasę za pomocą przelewu internetowego i dostać asset na mój adres mailowy. Czy jest taka możliwość?

 

Pozdr. nowy_user.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie da się nie zapłacić, więc nie wiem skąd komornik ;)

 

Ale na siłę - napisz, że Ćwiartki 3/4 (chyba, że wypełniasz dane karty bankowej, no to muszą być prawdziwe, bo bank odrzuci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki asset tak bardzo Ci się spodobał?

 

Text Inputs: https://marketplace.yoyogames.com/assets/84...uts-gm-studio-1 , jestem trochę zirytowanym że muszę wydać 15 $ ale zrobienie w pełni funkcjonalnych okienek do wpisywania tekstu( i do zaznaczania, kopiowania itd) w GMie jest istną mordęgą. Przeszukałem nasze forum wzdłuż i wszerz i niestety nie znalazłem czegoś podobnego.

 

Chcesz nie zapłacić za to co ściągniesz?

Nie no chcę zapłacić, ale zastanawiam się w takim razie jak dokonywana jest ta płatność? Czy ja dostanę rachunek drogą pocztową czy jak? Ja chciałbym po prostu przelać pieniądze poprzez moje konto bankowe ( bez paypalu) i otrzymać asset. to moim zdaniem jest fair, więc po co komplikować.

 

(chyba, że wypełniasz dane karty bankowej, no to muszą być prawdziwe, bo bank odrzuci).
Tego bym właśnie chciał uniknąć. Wkurza mnie to , że dzisiaj wszędzie trzeba podawać numer karty bankowej np. jak chce zarezerwować hotel przez booking. Obawiam się, że przy praktykowaniu takiej lekkomyślności , pewnego dnia wejdę na konto bankowe i zobacze jedno wielkie zero 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres jest podawany bo musi być podany teraz przy każdych zakupach internetowych w związku z wprowadzeniem VAT-MOSS. To jest po to żeby YYG wiedziało do którego kraju ma odprowadzić za Ciebie podatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Nie no chcę zapłacić, ale zastanawiam się w takim razie jak dokonywana jest ta płatność? Czy ja dostanę rachunek drogą pocztową czy jak? Ja chciałbym po prostu przelać pieniądze poprzez moje konto bankowe ( bez paypalu) i otrzymać asset. to moim zdaniem jest fair, więc po co komplikować.

 

1. Jak zrobisz przelew, to przecież mają twój prawdziwy adres B)

2. marketplace nie wspiera przelewów, jedynie PayPal i Ogone (karta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...