Skocz do zawartości

Knights and Monsters


Adriann

Rekomendowane odpowiedzi

Knights_and_monsters_logo.png
 
Wreszcie nadeszła ta chwila kiedy mogę się z wami podzielić gotową grą!

Knights and Monsters to platformówka w stylu retro inspirowana Adventure Island i Ghosts and Goblins.
Do gry oddaję ostatecznie piętnaście korytarzowych misji w których trzeba się będzie zmierzyć z pięcioma bossami.

Macie do dyspozycji trzy typy sterowania które są przełączane klawiszem TAB na mapie świata:
WSAD JK
Strzałki ZX
Pad



No to miłego grania;)
EDIT
Ok czas na aktualizację!
Wersja 1.2 jest znacznie łatwiejsza, tym razem mamy do dyspozycji trzy punkty życia zamiast dwóch:)
Dodatkowo sterowanie padem ustawione jest pod pada do xboxa, jak ktoś ma tańszy odpowiednik i dalej chce na nim zagrać wystarczy że wypakuje plik dołączony do gry:)


POBIERZ GRĘ (Zakładka Games)
 

Dft.png
 
jzdUvu.png
w6p5Gl.png
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem w czym problem, jest automatyczny zapis który kasujemy tylko jak klikamy nową grę w menu głównym czy okienku kontynuacji. I właśnie, jest nieskończona ilość kontynuacji oczywiście więc nie wiem po co ktoś miałby zaczynać od nowa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest wybór:o Zmieniasz Tabem na mapie świata

 

Jestem debilem

 

EDIT: Brak deadzone nie pozwala grać na padzie, pady po odrobinie uzywania zazwyczaj potrzebuja lekki deadzone zeby funkcjonowac. Do tego brak pauzy pod START boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rzucam toporami i próbuję się odwrócić, albo iść w drugim kierunku, postać nie zawsze reaguje. Czasem biegnie tyłem. Jest to szczególnie upierdliwe przy walce z bossem. Poza tym wszystko gra. Podoba mi się poziom trudności i pomysł, żeby grać Tym Złym, który do przetrwania potrzebuje śmieciowego jedzenia i piwa również w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo powiedzieć pograłem w 3 pierwsze levele i rzeczywiście grało się jak w słabszego klona tych dwóch gierek choć dodał bym tam jeszcze mario, ale inspiracją tego bym nie nazwał a raczej mashup

 

ogólnie brak mi tu jakiejś własnej kreatywności czegoś oryginalnego bo nawet niektórzy wrogowie to klony z tamtych gier

 

oraz brakuje mi tu jakiś ciekawych power upów jakie były w tych 3 grach

 

to negatywy z pozytywów powiem że graficznie nawet mi się podoba grafika jest spójna i ładna no i zaprogramowane dość solidnie

 

może pogram jeszcze chwilkę ale szczerze nigdy nie byłem za wielkim fanem Ghosts and Goblins :P

 

co do jakiejś sugestii może dobrym pomysłem było by dodanie strzałki do góry jako wszego rzutu toporkiem (większej paraboli) i w duł jako bardziej prosto liniowego rzutu skoro i tak te klawisze są używane w części z mapą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jest na bank lepiej niż w poprzedniej wersji, dla mnie bardziej grywalne ale jednak nie mój gatunek nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Knights_and_monsters_logo1.png

Ok czas Dużą na aktualizację!

Wersja 1.2 jest znacznie łatwiejsza, tym razem mamy do dyspozycji trzy punkty życia zamiast dwóch:)

Dodatkowo sterowanie padem ustawione jest pod pada do xboxa, jak ktoś ma tańszy odpowiednik i dalej chce na nim zagrać wystarczy że wypakuje plik dołączony do gry:) Miłej zabawy!

DOWNLOAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

W niedzielę zrobiłem sobie małą przerwę od głównego projektu i z nostalgii włączyłem stoją starą grę..
Skończyło się to na odkopaniu pliku game makerowego i zrobieniu sporej aktualizacji projektu.
Wymieniłem animacje postaci, dodałem masę nowych efektów i grafik, poprawiłem gameplay tak by był bardziej uczciwy.
Teraz gra wygląda..cóż, tak jak powinna wyglądać w dniu premiery:)
Download: http://www.clockworkmustache.com/games-2/
WalkGif.gif
Animacja biegania postaci przed i po aktualizacji:)

A tu jeszcze pełny gameplay:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...