Skocz do zawartości

Mario Brawl Online


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

Tymon... tam każda mapa jest badziewna jak nie zagrasz z minimum 3 sobami na wyściog po gwiazdki.

Pieterowi tez podobno bardziej podobała się stara...a co ja widze po jednym wysicgu po gwiazdki we 3? "jeszcze raz"..."jeszcze raz" :P

 

Ta mapa jeszcze ulegnie zmianie ale zrozum ona musi być taka mniej dziurawa zeby nie bylo ze co 5 s gwiazdka się respawnuje bo wyleciala za rooma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 378
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy mam prośbę. Grałem z Tymonem w tą moją grę i Tymon powiedział coś takiego, "Jestem ciekaw ile osób to może pociągnąć".

No własnie nie tylko on jest ciekaw. Potrzebuje Testerów.

Im więcej tym lepiej.

Każdy z was kto może i ma ochote niech napisze tutaj.

Ja nie mam zew IP więc prosiłbym o zaopatrzenie się w hamachi.

z gory thx.

 

http://www.gmclan.org/up199_4_Mario_Crossing_ClientStar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ich potrzebuje jak najwięcej osób. 4 to mało 6 - mało 10 - to tak w miare dopier :D. Z 4 już mam więc 6 mi starczy jak narazie.

 

PS: od ostatniej wersji jaką dałem bardzo wiele się zmieniło. No i zwiększyłem troszkę prędkośc biegania żeby nie mówili że są flaki z olejem. Pozatym teraz wykorzystac moc można też na hiper speeda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

heh... dawno się tu nie odzywałem a gra troszeczke nabrała od tamtego czasu. Sora że wam nie wytłumacze po polsku co jak sie robi xD dam wam linka do publikacji gry na angielskim forum tam macie co jak sie robi ;) sprawdzcie bo są 2 minigry :P

 

OBADAJCIE

 

Narazie jakos nie mialem ochoty tego aktualizowac xD eh jaki ja leniwy jestm. Ale napewno to skończe, do tych 2 minigier i powerupow dodam moze jeszcze jakis specjalny ruch, powerupy nowe i wybor mapy. ;)

 

Ostatnio Ranmus cos sapał że nie ma celu... to masz xD polecam minigre nr1, ta 2 jest nie najgorsza ale trzeba naprawde duzo osob by byla ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta 2 minigierka super ;) w ogole od poczatku tego projektu bylem myslami ze cos z tego wyjdzie, pozniej jakos ucichlo i w sumie stwierdzilem ze sie mylilem ;]. No ale teraz znow jest nadzieja :) daj jeszcze kilka z 10 zeby bylo tych minigierek :))) to juz w ogole graficznie doprawidz, wiecej mapek wszystkiego wiecej, :D napchaj tam tyle ile sie da :D hehe i bedzie wypas :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...