Skocz do zawartości

GameMaker: Studio 2


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Raczej wygląda, że co parę dni dają te screeny - następny powinni dać dziś/jutro - zobaczymy. Aczkolwiek moje przeczucie mówi jednak o premierze lub chociaż becie w listopadzie. Pytanie czy będzie to publiczna beta, czy dla wybranych (losowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma nadal opinię tylko zabawki dla dzieci wśród developerów, kto by na to wydawał pieniądze :P Taką reputację będzie ciężko zmienić chociaż już jest trochę lepiej niż kilka lat temu.

Chyba tylko wśród takich twórców jakich się znajdzie na warsztacie. Śmiesznych kuców którzy tak naprawdę nic nie potrafią. Wśród prawdziwych twórców nikt nie daje o to jebania, liczy się produkt końcowy a nie program w którym robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W piątek albo poniedziałek powinni dać screen z room editorem (w sumie jeden był, ale bardziej pokazywał edycję instancji niż rooma), to może coś wiecej o tych tilesetach się dowiemy :)

 

Ale pamiętam, że na GMCLANie jest taki przykład, bardzo stary, bo chyba z 2002-2003 roku, o łączeniu ścian (nawet Alien Territory go używa), a tutaj nagle GM będzie miał to wbudowane (chociaż jeśli tileset, no to sciana nie bedzie obiektem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Hmm zdaje mi się że ta 4 ikonka to pathe. Pathe w roomach to by było coś :)

A to chyba warstwy obiektów a nie tilesów hmmm tak myślę.

 

jeszcze kilkanaście dni i się dowiesz, tyle powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja wiem, moim zdaniem to jest po prostu ciągle widoczne okienko które w trakcie edycji klocka jest. Node'y tylko wizualizują, ze to jedno po drugim jest, ale przecież tak było do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes you can - for a limited time existing Professional users and module holders will get 40% off the equivalent Studio 2 product and Master Collection users will get 50% off each product. Please visit this page for more information.

 

Sprytne zagranie XD

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...