Skocz do zawartości

Seriale


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie uwielbiam seriale czy anime, za to, że przedstawiona w nich historia jest dłuższa, często bardziej złożona. Filmy choć z super fabułami, są po prostu krótkie. Zagłębię się w dany świat filmu na 2 godziny. A z serialem na miesiąc. Losta na pewno dociągnę do końca, bo może i trochę gorszy niż na początku, ale jestem zbyt ciekaw zakończenia.

 

A co potem to nie wiem. Suits, może vikings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy choć z super fabułami, są po prostu krótkie. Zagłębię się w dany świat filmu na 2 godziny.
No ja nie jestem tego taki pewien:) "„Ambiancé” jest dziełem szwedzkiego reżysera, Andersa Weberga. Całość ma trwać 720 godzin, a premiera obrazu odbędzie się 31 grudnia 2020 roku." ~ http://www.antyradio.pl/Film/Zwiastuny/7-g...ech-czasow-7963. :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Robot mnie zbytnio nie wciągnął. Widziałem za dużo luk w fabule i oglądałem bardziej na siłę. Ale drugi sezon zobaczę bo wg mnie nie było już miejsca na kontynuację.

 

A Vikings się skończył i nic nie pisałem. Ostatni sezon był bardzo podobny do pierwszego i drugiego. Nie podobało mi się to że otwierali nowe wątki, przedstawiali nowe postaci żeby zaraz o nich zapomnieć jakby były nie ważne. Ale samo zakończenie, czyli ostatni epizod było epickie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...