Skocz do zawartości

Tura #150 - Dyskusja


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Gra sutikku jest na tyle dziwna, że nie rozumiem jak to ma działać ale sutikku to spoko gość i liczę, że zaskoczy nas jescze jakimiś ciekawymi projektami.

<3 <3 <3

Każdy pisze, że nie ogarnia mojej gry i zbugowana ;c

Zacząłem robić całkowicie inną grę, ale odbiegłem od tematu, zacząłem robić to, wrzuciłem, zagrałem w gierkę Hamtarena i znowu zobaczyłem, że temat stał się tylko dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamysł był taki, że nic nie widzimy i szukamy cywili (jest ich 10 na początku). W losowym miejscu pojawia się też potwór. Mamy tlen, który nas ogranicza i musimy co chwilę wracać po niego do bazy. Możemy wykorzystać tlen żeby postawić światełko. Chodzimy po mapie, aż znajdziemy cywila, wtedy powoli wracamy z nim do bazy. Jeśli po drodze spotkamy potwora, to będzie chciał zabić cywila, jeśli nie będzie cywila, to rzuci się na nas. A przy kontakcie z nim tracimy tlen. Jest od nas szybszy, więc jedyna forma ratunku to zużyciu trochę tlenu, by strzelić, wtedy potwór rzuci się za tym strzałem. Jeśli nie możemy wystrzelić, to potwór zacznie gonić cywila, a ten będzie uciekał. Najlepsza strategia, to wybrać sobie kierunek, stawiać za sobą światła i tak przeczesywać mapę w poszukiwaniu biednych ludzików.

A i światła można zbierać żeby odzyskać tlen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...