Skocz do zawartości

Project: StarShip v2


Matrix_

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja Tematu - 15.08.2016


Tytuł: Project: StarShip

Gatunek: Zręcznościowa

Opis: W grze latamy statkiem kosmicznym. Naszym celem jest zdobycie jak największej ilości punktów. Wraz z upływem czasu, nasz samolot leci szybciej i coraz więcej elementów pojawia nam się na mapie, przez to trudność lotu wzrasta. Podczas gry możemy korzystać z boostu prędkości oraz obrotu.
Rozwalanie ciemnych bloków przynosi nam punkty. Im bardziej rozrzucimy bloki tym więcej dostaniemy punktów. Zebranie żółtego sześcianu daje nam 100 pieniędzy nieokreślonej jeszcze waluty.
Pieniądze wydajemy na nowe statki (później będą dostępne ulepszenia)

Gra jest wyposażona o rejestrację i logowanie. Wszystko po to, aby osiągnięty wynik został przypisany do twojego właśnie konta. Dzięki temu, możemy rywalizować ze znajomymi. Możemy również odzyskać hasło w razie jego zapomnienia.
Nasze wyniki możemy śledzić bezpośrednio po grze na tablicy wyników.
Bądź na stronie internetowej: Tablica wyników Online - tutaj możemy zobaczyć nasze dodatkowe statystyki klikając na swój nick.

Download:Wersja PC - FTP
Download:Wersja Android - GooglePlay

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Grafika:
Ja

Pomysł:
Ja

System logowania online:
Ja

Muzyka:
Machima Sound + CC0 - będzie zmieniana


Screeny:

Splash1.png
Splash2.png
Splash3.png

Utrudniony tryb nocny (będą jeszcze zmiany)
Splash4.png


Jeszcze tablica wyników na stronie internetowej

Splash5.png
Splash6.png
Video:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale przez cienie najbardziej przemawia do mnie pierwszy screen. W trzecim przeszkody się świecą i jednocześnie rzucają cień. To nie wygląda dobrze.

 

Poza tym nie ma takiego gatunku gier jak "niezależne" bo równie dobrze gatunkiem mogło by być "okropne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale przez cienie najbardziej przemawia do mnie pierwszy screen. W trzecim przeszkody się świecą i jednocześnie rzucają cień. To nie wygląda dobrze.

 

Poza tym nie ma takiego gatunku gier jak "niezależne" bo równie dobrze gatunkiem mogło by być "okropne".

Zaraz coś znajdę, ale gdzies widziałem w spisie taki gatunek...

Faktycznie, to usunę cień.

 

A wygląd statku, lepszy czy gorszy?

 

[edit]

okazało się że złe zdjęcie wrzuciłem, nie z tego dnia...

Teraz lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

To naprawdę zabawne. Wrzucić screena z wiadomością że logfile został wygenerowany zamiast załączyć owego logfila : )

 

Po tekście widać że gra mu to sama wywaliła, niech ci załączy podany folder to sie dowiesz co się stało( chyba że luncher to tez gm, wtedy z logfila dowiesz sie które to).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę zabawne. Wrzucić screena z wiadomością że logfile został wygenerowany zamiast załączyć owego logfila : )

 

Po tekście widać że gra mu to sama wywaliła, niech ci załączy podany folder to sie dowiesz co się stało( chyba że luncher to tez gm, wtedy z logfila dowiesz sie które to).

Właśnie zaraz poprosze o loga.

Luncher to GM, a gra to Unity hah :D

 

Danielus, a Ty testowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety problem z crashem występuje jeszcze na niektórych komputerach...

 

Aktualizacja:

-pieniądze są już przypisane do konta,

-w każdy poniedziałek jest restart najlepszego wyniku danego tygodnia... Na stronie internetowej można teraz zobaczyć czy ktoś spadł, czy awansował w tablicy wyników w porównaniu z poprzednim tygodniem.

-poprawiono kąt kamery oraz oddala się wraz ze zmianą prędkości...

-zmieniono muzykę,

-dodano dźwięk silnika

 

oraz

 

Dodano wersję Android :)

Zapraszam do pobierania:

GooglePlay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój android mówi, że gra jest za gruba żeby ją pobrać. :ranmus:

Można (jeśli jest taka opcja) usunąć niepotrzebne obiekty żeby gra trochę mniej MB ważyła (co najmniej 199 mega)

Dzięki :borek:

Pomyślałem o uzytkownikach którzy maja niewiele miejsca na telefonie. Obiekty sa ograniczone i nie ma już czego usuwać.

Problem występuje u ciebie na telefonie. Aplikacja wazy nieco ponad 70mb.

Screenshot_2016_08_19_20_49_04.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dziwię się, że gra jest tak nisko oceniana. Pobrałem i jestem pod wrażeniem.

Te odchudzenie było dobrym pomysłem.

Dziękuję za ocenę :)

Niestety szkoła się zaczęła, trochę mniej czasu, ale nie zaprzestaję rozwijać projektu, na pewno będą wprowadzone pojedynki między aktywnymi graczami i ogólnie dodanie jakiegoś tutoriala i NPC-ta który trochę będzie gadał, żeby wytłumaczyć idee gry - czyli te tygodniowe wyniki, może jakieś ligi porobię, no i więcej obiektów które będą się pojawiać na mapie :)

Na pewno jeszcze poprawa wydajności i jak się uda trochę zmniejszyć wagę na androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...