Skocz do zawartości

Kolejne levele w nauce programowania


Dester

Rekomendowane odpowiedzi

Utknąłem. Przestudiowałem książkę "Programowanie w C++" ~Komputer Świat, zapoznałem się z kursem C++ na stronie bt4.pl, nauczyłem się podstaw HTML, ogarnąłem Batch. Kilka nieprzydatnych informacji:

+ Moim pierwszym językiem programowania był c++

+ Uwielbiam Dev-Cpp, nie lubię Visual Studio

+ 90% mojej wiedzy o c++ dotyczy aplikacji konsolowych

Sugestie? Chciałbym iść w stronę tworzenia takich aplikacji jak

- Cheat Engine

- zAnti (to tylko przyklad, chodzi mi o ataki MITM)

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem. Przestudiowałem książkę "Programowanie w C++" ~Komputer Świat, zapoznałem się z kursem C++ na stronie bt4.pl, nauczyłem się podstaw HTML, ogarnąłem Batch. Kilka nieprzydatnych informacji:

+ Moim pierwszym językiem programowania był c++

+ Uwielbiam Dev-Cpp, nie lubię Visual Studio

+ 90% mojej wiedzy o c++ dotyczy aplikacji konsolowych

Sugestie? Chciałbym iść w stronę tworzenia takich aplikacji jak

- Cheat Engine

- zAnti (to tylko przyklad, chodzi mi o ataki MITM)

To tyle.

Acha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz treść swojego posta i pomyśl co innego mógłbym Ci odpisać.

 

Kiedyś pisałem programy w c++ , robiłem proste programiki w Visual studio. Tworzyłem masę gier w Game Makerze.

Mógłbyś mi powiedzieć co mógłbym robić dalej ? Chciałbym stworzyć własną grę podobną do GTA IV. Sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha to trzecia osoba liczby pojedyńczej od słowa achać, czyli onomatopeistycznego synonimu "wzdychać z zachwytu"(Och i Ach!).

Pisze się aha.

napisałbym "aha" ale chciałem cytować oczytanego człowieka. Tak czy inaczej na początek polecam słownik języka polskiego a nie brać się za super programy wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałbym "aha" ale chciałem cytować oczytanego człowieka. Tak czy inaczej na początek polecam słownik języka polskiego a nie brać się za super programy wiesz

Phi. Siedzisz tutaj tylko po to, żeby spamować i nabijać się z ludzi? Znajdź sobie inne zajęcie. Człowiek który nawet nie używa wielkich liter na początku zdania pisze "polecam słownik języka polskiego"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha to trzecia osoba liczby pojedyńczej od słowa achać, czyli onomatopeistycznego synonimu "wzdychać z zachwytu"(Och i Ach!).

Pisze się aha.

Hm... Od zawsze uczono mnie, że poprawną formą jest acha. No cóż. Poszukałem trochę i znalazłem tylko to: Pisownia wykrzykników emotywnych (a także onomatopeicznych) charakteruzuje się dość dużą swobodą, gdyż ma odzwierciedlać intencje piszącego. Nie trzeba się więc śpieszyć z wyrokiem potępiającym, gdy się zauważy, że w różnych słownikach ich pisownia jest różna.

Mirosław Bańko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Hm... Od zawsze uczono mnie, że poprawną formą jest acha. No cóż. Poszukałem trochę i znalazłem tylko to: Pisownia wykrzykników emotywnych (a także onomatopeicznych) charakteruzuje się dość dużą swobodą, gdyż ma odzwierciedlać intencje piszącego. Nie trzeba się więc śpieszyć z wyrokiem potępiającym, gdy się zauważy, że w różnych słownikach ich pisownia jest różna.

Mirosław Bańko

 

tylko co to ma do rzeczy, skoro chodziło o wykrzyknik kognitywny (aha, nie acha)

 

edit: ze słownika języka polskiego PWNu, aha i ach, ani słowa o acha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...