Skocz do zawartości

Zablokowane [Głosowanie] CA 2015 - Użytkownik Roku


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

Led odwalił sporo roboty na początku roku z YXY, ale chyba wszystko co mogło się posypało. I tak należy mu się nagroda w tym roku, bo udało mu się rozruszać forum na jakiś czas.

 

Ale ja głos oddaję na kt1117. Wcześniej nominując go napisałem już ale powtórzę. W momencie gdy mi już puszczały nerwy w bezsensownej dyskusji w którą sam się wpakowałem (mogłem dać warny za off topic ale sam go zacząłem) to przyszedł z bardzo prostym rozwiązaniem które okazało się najefektywniejsze i najważniejsze nie drążył tematu. Dał mi rewelacyjny argument który wykorzystałem do zamknięcia dyskusji. No co prawda dopiero dwa późniejsze warny i blokada konta ją skończyły, ale kt dał mi argument "Rozwiązanie już padło, drążysz na siłę temat powodując off topic i irytując innych. Odpocznij od forum."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posypało się bo za bardzo się ciągnęło, ale żalu nie mam. Było fajnie jak działało, a uczestnikom jeszcze raz dziękuję :D

 

Głos na lew_leo, tak jak mówiłem za okazanie wytrwałości, jakiej ostatnimi laty brakuje na gmclanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołg Krymski - świetny styl graficzny i ciekawe projekty. Większość jego prac wygląda jakby tworzył je z 20 lat temu ( co jest niesamowitym plusem ) + jest w stanie zrobić grę w całości ( programowanie , grafika , muzyka ). Szanuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...