Skocz do zawartości

Zablokowane Magi - doskonała gra strategiczna pełna magii


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gra naprawde, ale to naprawde trafila w moje klimaty. Bardzo ładna (ale nie przyjazna dla nowych uzytkowników,radzilbym dodac jakis tutorial, mówiący krok po kroku co robic, w postaci zamglonego screena z opisamy - byloby naprawde łatwiej) oprawa graficzna, efekty na naprawde wysokim poziomie, lubie gdy cos jest generowane samo z siebie, a nie z bazowych efektów.

 

Grywalnosc dla mnie, rownie dobra co grafika. Wciagnelo mnie na dobre 3 - 4 godziny, az zostalem uprzedzony przez napis "End of the Demo" i gra sie zamknela, a moja postac z aktualnie 34 INC poszla sie kochac z fontanna, a bylem w stanie wbijac 8 lvl wtajemniczenia off magii w czasie, gdy oni wbijali 4, i naparzac Conjure Meteorem ;__;'

 

Ogólnie, wrazenia jak najbardziej pozytywne, tak trzymaj ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sadam. Fajnie, że Ci się tak podoba.

 

Mam tylko jedno ale - przecież w grze jest tutorial :huh: . I to ustawia się domyślnie po włączeniu MAGI po raz pierwszy.

 

A co do końca gry - no coż, to tylko demo. Nie mogę rozrzucać po necie darmowych pełnych wersji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz na każdym elemencie interfejsu kliknąć PPM i wypisze się co jak i gdzie ;).

 

Swoją drogą - pomysł ze screenem jest faktycznie niezły - pewnie coś takiego dorzucę, bo tutorial na pewno nie jest idealny. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Chciałem Wam dać znać, że rusza oficjalna strona MAGI!

 

www.getmagi.com

 

Wejdźcie, zobaczcie i napiszcie czy się Wam podoba i czy wygląda dobrze w Waszej przeglądarce.

 

Oczywiście całość jeszcze nie jest skończona - jest kilka literówek, brakuje działu "Authors", a "About" jest mocno uproszczony. Pracujemy nad tym i już niedługo powinniście móc cieszyć się zarówna finalną wersją stronki jak i gry ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się domena :D getmagi.com

Co do stronki, no cóż... nie jest rewelacja, ale podoba mi się - ważne że trzyma klimat z samej gry :thumbsup: Domyślam się że jest w fazie początkowej, ale na wszelki wypadek dodam, że fajnie by było jakby był spis czarów i ich opis - takie urozmaicenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mieliśmy profesjonalnego web-designera, więc musieliśmy się ograniczyć do takiego minimalistycznego stylu. Lepiej zrobić coś prostego (za to porządnie), niż na siłę się starać udziwnić, kiedy nie ma się odpowiednich umiejętności ;).

 

Fajerwerków zdecydowanie nie ma, ale wydaje mi się, że całość trzyma klimat gry i jest ogólnie dość estetyczna. Jak oglądałem dla porównania inne strony gier indie, to większość też była bardzo prosta.

 

Co do opisów czarów - takie rzeczy będzie można raczej poczytać na forum. Taka stronka to w sumie zastępstwo sklepowego pudełka - ma przyciągnąć wzrok, wymienić zalety gry, podać cenę i skusić do kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...