Skocz do zawartości

jak tam sylwek?


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

wszyscy wiemy że nie ma nic fajniejszego od chwalenia się na gmclanie tym, jak to się nie wygrywa w życiu, no to sie chwalcie ile to nie wypiliście, wypaliliście, zaliczyliście, czego to Paweł nie odjebał i w ogóle

ps. wiemy też że Threef nie miał alkoholu (w przeciwieństwie do Sutikku) a Czołg nie miał barabara

pps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skakałem z radości i machałem łapami w 1 rzędzie pod sceną w jakimś wsiurkim discopolo tylko dlatego żeby nie robić przypału przy kamerach :/ polecam

No ale udany wyjazd miałem 3 dniowy, coś pozwiedzałem, popiłem przy maratonie z Alternatywy4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol od listopada zmieniłem biurko i mam barek pod klawiaturą. Więc ja nie kupiłem alkoholu. Ale tego trochę miałem.

Skoro jesteśmy przy alko, to jak zwykle wypiłem kilka szklanek wina, jakieś 3 drinki (1/2 pepsi + 1/2 40%).

 

Do 22 programowałem, a potem położyłem się spać.

 

Chłopak mojej siostry Paweł wracając z sylwka dostał wpierdol u mnie na wiosce. \_(-_-)_/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
XDD

było spoko, ale mało dziewczyn, nie polecam

 

9/10 dziewczyna przyjaciela (3 koło mocno), 0/10 jakaś większa ode mnie chłopiec, 5/10 gospodyni, 7/10 gościara którą znam za dobrze i 7/10 lesbijka, tez nie polecam

Chłopak mojej siostry Paweł wracając z sylwka dostał wpierdol u mnie na wiosce. \_( -_- )_/

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zrobiłem kociołek panoramiksa, dla niewtajemniczonych:

2l wina(najlepiej taniego)

0,5 wódki

2l piwa

1l szampana

1l energetyka

0,5l soku do wody

Parę cytryn

 

Ogólnie to było na 3 osoby, piliśmy na raz kuflami i po 2 już czuliśmy się wstawieni XD

Potem jeszcze współlokator po północy zacząć przechodzić i zapraszać mnie na dwór. No to nowy rok nowy ja, zamiast pić zacząłem palić i tak z 3 wyszły. Na 6 miałem do roboty i o 10 spać poszedłem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zdecyduj, że w tym roku grubo imprezujesz na Nowy Rok!

- Kup zapro na Sylwka w klubie. Z dziewczyną, dobrym kumplem i jego żoną.

- Jaraj się jak cholera i cały tydzień gadajcie tylko o tym jak to ######ście będzie.

- Złap grypę dzień przed nowym rokiem.

- Spędź Sylwestra przed TV, oglądając The Sopranos, smarkając w chusteczki i pijąc grzane wino.

- Połóż się spać 15 minut po nowym roku.

 

Przegrałem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zorganizowałem ######stą domówkę u siebie na chacie do białego rana, piliśmy, było trochę smakołyków, sporo dupeczek. Z jedną spędziłem miłą noc, a na drugi dzień sobie kacowaliśmy leżąc na łóżku w objęciach. A wy co tam spierdony? Programowanie i zimne ognie z mame i tate? Sylwester z TVP2? XDDDDDD "Nie piję i nie biorę bo umiem się bez tego świetnie bawić"???? XDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja zorganizowałem ######stą domówkę u siebie na chacie do białego rana, piliśmy, było trochę smakołyków, sporo dupeczek. Z jedną spędziłem miłą noc, a na drugi dzień sobie kacowaliśmy leżąc na łóżku w objęciach. A wy co tam spierdony? Programowanie i zimne ognie z mame i tate? Sylwester z TVP2? XDDDDDD "Nie piję i nie biorę bo umiem się bez tego świetnie bawić"???? XDDDDDDDDDDD

krwa nikas to już jest dla ciebie nowe dno, jeszcze sie tym obnosisz tu na forum??? wtf :glare:

 

jeszcze wiecej tych iks de dojeb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, tak się starałem a żadnej reakcji na posta, podkrętki antego też nie pomogły. Nawet vader mi nie odpisał, że jestem atencyjną kurwą i śmieciem. Starzeję się, dzie mój gmclan. ;_;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja zorganizowałem ######stą domówkę u siebie na chacie do białego rana, piliśmy, było trochę smakołyków, sporo dupeczek. Z jedną spędziłem miłą noc, a na drugi dzień sobie kacowaliśmy leżąc na łóżku w objęciach. A wy co tam spierdony? Programowanie i zimne ognie z mame i tate? Sylwester z TVP2? XDDDDDD "Nie piję i nie biorę bo umiem się bez tego świetnie bawić"???? XDDDDDDDDDDD

 

jestes atencyjna kurwa i smieciem, ten temat powstal po to zeby wszyscy sie dobrze bawili, nie po to zeby nikas obrazal innych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zorganizowałem ######stą domówkę u siebie na chacie do białego rana, piliśmy, było trochę smakołyków, sporo dupeczek. Z jedną spędziłem miłą noc, a na drugi dzień sobie kacowaliśmy leżąc na łóżku w objęciach. A wy co tam spierdony? Programowanie i zimne ognie z mame i tate? Sylwester z TVP2? XDDDDDD "Nie piję i nie biorę bo umiem się bez tego świetnie bawić"???? XDDDDDDDDDDD

A na śnianadko co pewnie zupka chińska. A mogły być pierożki... Kto tu bardziej wygrał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester to gówniana okazja do świętowania. Siedziałem z rodziną, wypiłem 3 kawy i spaliłem paczkę fajek, szampana nie piłem bo to gówno dla gimnazjalistów:)

 

PS. Nie piję już w ogóle alkoholu.

PS2. Nie ma drugiego ps-u.

PS3. Trzeciego też nie ma.

PS4. Życzę wszystkim wesołego nowego roku :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester to gówniana okazja do świętowania. Siedziałem z rodziną, wypiłem 3 kawy i spaliłem paczkę fajek, szampana nie piłem bo to gówno dla gimnazjalistów:)

 

PS. Nie piję już w ogóle alkoholu.

PS2. Nie ma drugiego ps-u.

PS3. Trzeciego też nie ma.

PS4. Życzę wszystkim wesołego nowego roku :sp_ike:

 

Rzuciłbyś fajki bo to syf i w dodatku ponoć podrożały znowu o 40 czy 50 gr. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...