Skocz do zawartości

Rozdzielczość ekranu.


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jakiś czas temu pisałem o problemach z zawieszającym się komputerem. Winowajcą okazał się dysk twardy. Niedawno ów dysk został przeze mnie wymieniony, a system zaintalowany od nowa. Problemy zaczęły się, kiedy chciałem zwiększyć rozdzielczość ekranu, we właściwościach największą dostępną była 1024x768. Na domiar złego, jedyna karta którą system obsługuje jest zintegrowana grafika VGA. Sterowniki karty NVIDIA zostały oczywiście zaintalowane, komputer widzi ją i generalnie wygląda, jakby wszystko było okej. Zagwozdka polega na tym, że karta graficzna defacto w ogóle nie działa. Po próbie wejścia w panelu sterowania na zakładkę "Panel sterowania NVIDIA" pokazuje się komunikat: "Użytwnik nie korzysta obecnie z monitora podłączonego po kartę NVIDIA" Na zakończenie dodam, że wszelakie sterowniki zostały zaintalowane ze starego dysku, na którym wszystko śmigało.

 

System operacyjny Winows 7 Home Premium (Oryginał z płytki dołączonej do laptopa)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 520 MX.

 

Jakby jeszcze było coś porzebne to podam specyfikację.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta zintegrowana powinna się automatycznie wyłączyć, jeżeli wykryło zewnętrzną.

Jesteś pewien, że komputer w ogóle wykrywa kartę? nie poluzowałeś czegoś(np zasilania) w trakcie instalacji nowego dysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...