Skocz do zawartości

Adventure: lost treasure


kso

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Adventure: lost treasure

 

Gatunek:platformówka

 

Opis:Wcielamy się w postać podróżnika, poszukującego skarbu po całym świecie.Jest to mój pierwszy projekt, bardziej edukacyjny.

 

 

Autorzy:kso

Programowanie:kso

Fabuła:kso

Grafika:kso

Muzyka:myślę nad tym czy w ogóle wstawiać

Screen1:216_scr1.jpg

Screen2:694_scr2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie jest śliczna. Tileset nie pasuje do postaci, na pierwszy rzut oka wygląda jak domyślne przykłady do GM z podmienionymi teksturami, nic urzekającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też se to powiedziałem mianowicie, że postać nie pasuje, to był mój pierwszy rysunek i animacja. W grze będę stawiał na trudność, by przyciągnąć gracza radością z przejścia levela, niż na próbe stworzenia czegoś nowego, bo wydaje mi się, że w platformówkach ciężko o coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu problem niespójności tkwi nie tyle w kolorystyce, co w tym, że każdy element ma inną grubość pikseli i jest narysowany w innym stylu - tilesety platform to takie typowe pseudo-retro, kolce to czysty Paint, a pochodnie mają chyba nawet jakiś anti-aliasing (albo to poświata od ognia)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boss

Untitled.png

 

 

 

Grafiki ot tak się nie nauczysz...

Grafik to też artysta,jeśli nie masz tego wyczucia "smaku" to nic z tego dobrego nie będzie.

Wszystko musi być spójne i pasować do siebie,nie może być coś wyrwane z choinki...

Ja rozumiem,że to Twój projekt edukacyjny,ale warto się do niego przyłożyć.

Koledzy Ci dobrze radzą,weź to narysuj od nowa,ja tak właśnie robię zastosowałem się do rad ludzi z forum i nie długo skończę poprawiać rzeczy,gdzie popełniłem rażące błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...