Skocz do zawartości

APG (NEW)


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: APG v.1 (N)

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Strata starych plików gry, wiec z powodu choroby(czyt.grypy) i z nudów zacząłem dłubać w GM i postanowiłem od nowa napisać swoją starą platformówkę :) Chwilowo nie mam czasu(nauka) ale w święta już powinna być pełna wersja

gierki :)

Dajcie znać jeśli któryś z was wykrył jakiś błąd.

Podajcie też kilka pomysłów co wy byście dodali :)

Postaram się któryś wykorzystać :)

 

Miłego testowania :)

 

Download: Download

Rozmiar pliku: 2.73 MB

 

Autorzy:

Programowanie: ZoGA

Grafika: ZoGA

Muzyka: Counter-Strike, Internet

Screeny:

apg1.png

apg2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te screeny są takie ciemne, czy to tylko u mnie tak jest? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że IMO to nie jest wtedy mroczna gierka, a po prostu zaciemniona i gracze będą specjalnie zmieniać gammę monitora, bo pomyślą, że im się coś chrzani :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#up: No może i trochę przesadziłem ale podczas samego grania nie jest tak żle :) (może dlatego że grałem w nocy) ale to nie problem :) usunę ten cień i wrzucę nowe screeny :)

 

Oczywiście już dobrze znam GMClan i nikomu się nie chce przetestować ;) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że się nie chce, a nie da się.

Ekran mi się od razu przyciemnia się do 100&, że widzę jedynie czerń.

A i tak jeszcze przed tym jest na tyle ciemno, że muszę przed monitorem siedzieć, ostro przesadziłeś z tym.

I pierwszy raz widzę, żeby ktoś przyciemniał też interfejs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna plansza jest?

Bo jak nie, to na drugą nie da się wskoczyć.

Ogólnie źle nie jest, podoba mi się efekt odłamków/krwi.

Ale zdecydowanie brak balansu wg mnie.

Na pierwszej planszy masz już 4 z 5 borni, przy czym najsłabszą z tych 4 dostajesz na końcu. Oprócz tego przeciwnicy jak na pierwszą planszę zbyt silni :D

Znaczy ten z minigunem okej, żeby go pokonać musisz skakać, bo jak wejdziesz w ostrzał to nie masz szans. Ale z pisotoletem bym zmienił, bo jak się zbliżysz cały czas strzela i nie masz chwili wytchnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mogę przejść pierwszej planszy. jest więcej?

zmień sterowanie bo nie da się grać na tym :D i zrób coś żeby monitor mi nie krzyczał że coś zmienia jak się włącza. a tak poza tym to całkiem niezłe, fajnie się strzela, fajna ta krew, nie ma zacinania się na krawędziach itd. no ale to jest na razie bardziej pokazówka silnika niż sama gra (a ten silnik wydaje mi się dziwnie znajomy :3), jeszcze dużo pracy przed tym

da się uniknąć strzału tego drugiego ludka? bo za każdym razem obrywam, nieważne, jak jest daleko

a, no i oprawa to rozumiem że placeholderowa? bo wymienić trzeba ją koniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boad: Jest tylko jedna plansza jako iż jest to test silnika :) Będę dodawał więcej broni oraz przeciwników. Btw. to nie jest minugun tylko karabin maszynowy, minigun'a ma Boss ;) szczerze to zapomniałem napisać że jest to gra Platformowo-zręcznościowa :rolleyes:

 

@Explosivo: Dlaczego mam zmienić? Masz wszystko pod ręką :) zmiana broni oraz strzał i skok :) może jesteś przyzwyczajony do WSAD'a i myszki a ja do tylko klawiszy (Quake :33). A dlaczego wydaje ci się dziwny? Pisałem go sam :) nic nie kopiowałem od nikogo żeby nie było jestem czysty :D

 

E:

Tak sobie myśle czy nie lepiej by było jak by ten przeciwnik z karabinem strzelał serią :hmmm: :jason:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam zmienić? Masz wszystko pod ręką smile.gif zmiana broni oraz strzał i skok smile.gif może jesteś przyzwyczajony do WSAD'a i myszki a ja do tylko klawiszy (Quake :33)

no ja też, ale nie chodzi o to, których przycisków używamy, tylko co się pod nimi kryje (no bo w quake'u chyba nie strzelasz E i nie skaczesz W, a to jest dla mnie strasznie nieintuicyjne i gimnastykowałem palce cały czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...