Skocz do zawartości

Angels Downfall


Gibki Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Uderzałem jeszcze wcześniej, niestety nieskutecznie :(

 

Jeśli cokolwiek z tego projektu zarobię, to przeznaczę pewnie większość, jak nie wszystko na grafika do następnego projektu. A nawet jak nie zarobię, to z Londynu będę miał hajs :)

 

Ten projekt chcę już jak najszybciej zamknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

mi to żal trochę tej kolorystyki złotych drzew, ona przykuwała uwagę. Fakt, trochę się to zlewało na tamtym screenie, moze dlatego, ze tło bylo cieple, a latwiej dac tlo zimne i wtedy cieplejszy pierwszy plan sie wybija. zrobilam na szybko takie przestawienie - cieple drzewa, takie zlote z tymi sweitlikami wlasnie, to ladny pomysl byl, a zimne tlo...moze w ten desen isc? to tylko sugestia.

 

EFQWEFQWEFQWE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boad: No jakościowo jest szeroka gama w tych postaciach, ale kilka jest całkiem całkiem,trzymać tak dalej!

Shil: W sumie dobry pomysł, całkiem klasyczny z gamingowego punktu widzenia. Radzę popracować nad bloczkami, żeby od góry miały odrobinę perspektywy, bo inaczej te drzewa jakoś się nie wpasują. Jak duży clapping masz ustawiony w teksturach? Jest jakaś niefajna szwa w prawym dolnym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4840ce349771f.gif4e0aff54da904.gif

Animacje wojownika ;)

 

Zostały już niecałe 2 tygodnie do Pyrkonu, więc musimy się teraz nieźle sprężyć :D

 

Taki styl już zostanie do końca. Jest bardziej szczegółowy a zarazem łatwy do animacji :)

 

Będzie fajna gra :)

 

Tylko trawa i ci przeciwnicy trochę trzeba poprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Morro, spokojnie , bedzie zmieniane. ( wybacz, że nie odpisałem wcześniej, ale stwierdziłem ,że zrobię to później, bo się śpieszyłem i zapomniałem potem xD )

@Milena78, sęk w tym, że grafik jest zaangażowany a cała szata graficzna już i tak raz została zmieniona. Osobiście chcę już dokończyć ten projekt z taką grafiką jaka jest, bo i tak zbyt się to przeciąga :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Tak, tak, dłubiemy powolutku dalej. Niestety obecnie głównie zajmuję się pracą(takie tam 14h dziennie xD), ale już tylko miesiąc i zabieram się za projekt z całych sił :D

 

Przedstawiam wam nowy wybór postaci jak i kolejnego bossa.

9d7c9f3301b4d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...