Skocz do zawartości

PGA 2015


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę późno na namawianie kogoś na wpadnięcie, ale trza się zgadać z tymi co jadą.

Co prawda ZTG zmieniło nazwę w tym roku na GIC, ale i tak impreza zapowiada się masywnie.

 

Wtorek - Czwartek : Game Jam w Teatrze

Piątek - Niedziela : PGA

Piątek - Niedziela : Game Industry Conference

No i oczywiście imprezy w czwartek, piątek i sobotę.

 

Ja na GIC będę prowadził prelekcję pod tematem "Game Jam jako okazja do skończenia pierwszej gry" więc czujcie się zaproszeni. :P Niestety nie znajdę zbyt dużo czasu na piwko z GMClanami chyba że ktoś pojawi się w czwartek.

 

Potem ten sam temat niech służy nam do komentowania tego co się zdarzy.

 

No to kto wpisuje się na listę obecności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szanse na pojawienie się wynoszą około 20% z tego względu ,że mam daleki dojazd i całkiem sporo spraw na głowie ale spróbuję zrobić co w mojej mocy. I jeszcze sprawa opłat. Ile chcą za wejście itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szanse na pojawienie się wynoszą około 20% z tego względu ,że mam daleki dojazd i całkiem sporo spraw na głowie ale spróbuję zrobić co w mojej mocy. I jeszcze sprawa opłat. Ile chcą za wejście itp. ?
jak ktoś postawi :rolleyes:
Z tego co pamiętam to bilety na sobotę i niedziele chodzą za ~15zł. Piątek to dzień dla prasy więc bilet kosztuje ponad stówę i po prostu się nie opłaca. A wypad do baru z mordkami jest bezcenny. :P No oczywiście dojazd do Poznania i nocleg to już kwoty zależne od każdego, ale za to zapłaci Mastercard.

 

jest mała możliwość, że wpadnę, i tak mieszkam w Poznaniu to blisko mam
Od kiedy? Czemu ja nic nie wiem? Czemu wcześniej się nie chwaliłeś? Czemu i tak Ci nie wierzę?

No ale mam nadzieję że będziesz mieć bilet na imprezy? Przynajmniej DEV party!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety są do kupienia na miejscu ale nie rób tego. Ostatnie 2 lata to były ogromne kolejki, aż w końcu zamykali kasy bo było za dużo ludzi. Bilet możesz już teraz kupić np w empiku. Wejdż na stronę PGA i ogarnij. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę z wykładem o balansowaniu gier i sporym parciem na alkohol. ;) W ogóle w tym roku znowu jestem w radzie programowej, więc mam wgląd w listę prezentacji i naprawdę fajnie się to zapowiada. Jak ktoś ma blisko/tanio, to niech się nawet nie zastanawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mnie. ;_;

Co do biletów serio kupcie przez neta bo kolejki motzno. No i nie odwalcie kichy jak ja - wyszedłem sobie poza budynek na szluga na 3 minuty, wracam i się dowiaduję, że muszę znowu kupić bilet bo nie wejdę na tamten. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mnie. ;_;

Co do biletów serio kupcie przez neta bo kolejki motzno. No i nie odwalcie kichy jak ja - wyszedłem sobie poza budynek na szluga na 3 minuty, wracam i się dowiaduję, że muszę znowu kupić bilet bo nie wejdę na tamten. XD

i co olales sprawe i poszles na bronka czy czekales znowu w kolejce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIC jest bardzo fajną imprezą bo jest to konferencja na której możecie zdobyć wiedzę na ciekawe tematy ale jest też luźno. Spodoba wam się czyjaś prezentacja to bez problemów możecie podejść na korytarzu i pogadać. ;)

 

o balansowaniu gier i sporym parciem na alkohol.

Myślałem że to cały temat. :rolleyes:

W zeszłym roku skopałem sprawę i olałem sobotnią imprezę. Teraz będę na pewno więc widzimy się na dancefloor! W ogóle będę musiał zagadać bo będę od poniedziałku i chyba nie jedyny z branży. Muszę się zorientować czy ktoś nie będzie chciał imprezy przed, po albo w trakcie imprezy w teatrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

bardziej myślałem o samym PGA, i nie spodziewałem się że ktoś faktycznie się zaoferuje, chociaż i na pfk bym chętnie poszedł

edit: nie no, jezu, tym postem naciagam Cie na prawie 2 dychy, zle mi z tym xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Mam rezerwować jakieś godzinki na któryś wieczór? Jakby się 17-19 wybrać to może byśmy się zmieścili w PadClubie. No... dla ANty'ego mogę zrobić też wyjątek i się wódeczki napić w mieszkanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Od kiedy? Czemu ja nic nie wiem? Czemu wcześniej się nie chwaliłeś? Czemu i tak Ci nie wierzę?

No ale mam nadzieję że będziesz mieć bilet na imprezy? Przynajmniej DEV party!

o, zapomnialem o tym poscie, od lipca, nie wiedzialem, ze jest sie czym chwalic, i ze kogos to interesuje xd

 

a ile kosztuje bilet na dev party?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja jeszcze nie wiem, bo w te tłumy z drugą połówką jechać na pewno nie mam zamiaru dla bezpieczeństwa małego inkubatorka, prezentacji nawet nie próbowałem zgłaszać w tym roku po tym jak w ostatnim mnie olano, a dodatkowo mam focha bo przez 3 poprzednie edycje moje przysługujące Vipowskie wejścia na imprezy dostawałem zawsze "po fakcie". Do tego trzeba zapoznać teściów kiedyś razem i też nie wiem w który weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezentacji nawet nie próbowałem zgłaszać w tym roku po tym jak w ostatnim mnie olano, a dodatkowo mam focha bo przez 3 poprzednie edycje moje przysługujące Vipowskie wejścia na imprezy dostawałem zawsze "po fakcie".
No wtedy to było trochę nie ładne. Argument że na twoją ostatnią prelekcję przyszło mało ludzi był trochę nie na miejscu... bo w tym samym czasie prelekcję miał Sos. Ale z wejściówkami to raczej twoja wina. :/ I know that feel. Przecież na pierwsze ZTG jakim byłem w Łodzi nie dopytaliśmy się z kumplem gdzie mamy nocleg. :D Pierwszą noc kitraliśmy się a drugą waletowaliśmy w pokojach Exigo i Jakima. xD To wciąż moja ulubiona historia do opowiadania przy piwie. Tak dobrze się bawiliśmy że zapomnieliśmy że musimy się dowiedzieć gdzie nas zakwaterowano... 2 dni pod rzad!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...