Skocz do zawartości

Co nowego u was?


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
W tym wieżowcu pięter stale ubywa. Inaczej każdy już dawno by się rozłożył tam gdzie mu widok pasuje.

A w budynku robi się coraz tłoczniej :)

każdy by się rozłożył gdzie mu widok pasuje, każdy oprócz ciebie, ty siedzisz na parterze i snujesz teorie o tym wieżowcu, którego w sumie na oczy nie widziałeś, poza tym co tam z lobby widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Anty: TA OSMIORNICA JEST KIERWA ######STA - PSIKS APPROVED, MEGA FAJNE I CHCĘ PRZECZYTAĆ JAK NAD TYM FICZEREM PRACOWAŁEŚ (。◕‿‿◕。)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

śmieszna sytuacja jak tomek walczy z uforkami ale w ogo,le mu ti nie pomaga zxD

 

a nie wiem co on moze na te chwile jkeszcze zrobnic, moze 7cyferki mu pomoze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszna sytuacja jak tomek walczy z uforkami ale w ogo,le mu ti nie pomaga zxD

 

a nie wiem co on moze na te chwile jkeszcze zrobnic, moze 7cyferki mu pomoze :D

nega czen czala ga
Czy to nie Ty w shout'cie kiedyś mówiłeś, że już nie piszesz na GMClanie po pijaku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak już Ci wyjdzie kilka projektów, zarobisz górę siana (bo z tym czy pieniądze szczęście dają należy przekonać się osobiście, a nie tak na słowo wierzyć) to zobaczysz że zawsze jest jakaś grzęda wyżej i włażenie na szklaną górę się nie kończy :)

"Jaki ja jestem nieszczęśliwy! Oj, gdybym tylko miał dom."

 

(później)

 

"Jaki ja jestem nieszczęśliwy! Oj, gdybym tylko miał pieniądze na wyżywienie rodziny."

 

(później)

 

"Jaki ja jestem nieszczęśliwy! Oj, gdybym tylko miał większe mieszkanie, żebyśmy nie musieli się tłoczyć w dwóch pokojach."

 

(później)

 

"Jaki ja jestem nieszczęśliwy! Oj, gdybym tylko miał pieniądze na kupno samochodu, żebym nie musiał jeździć metrem."

 

(później)

 

"Jaki ja jestem nieszczęśliwy! Oj, gdybym tylko miał jeszcze nowszy model iPhone'a, bo ten mój jest za mało wypasiony."

 

(później)

 

"Jaki ja jestem nieszczęśliwy! Oj, gdybym tylko miał jeszcze jedno prywatne jacuzzi, bo znudziło mi się cały czas kąpać w tym samym."

 

(później)

 

itd. itp.

 

W pewnym momencie naprawdę trzeba sobie powiedzieć: dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
śmieszna sytuacja jak tomek walczy z uforkami ale w ogo,le mu ti nie pomaga zxD

 

a nie wiem co on moze na te chwile jkeszcze zrobnic, moze 7cyferki mu pomoze :D

hmmm, ciekawy punkt widzenia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@Anty: TA OSMIORNICA JEST KIERWA ######STA - PSIKS APPROVED, MEGA FAJNE I CHCĘ PRZECZYTAĆ JAK NAD TYM FICZEREM PRACOWAŁEŚ (。◕‿‿◕。)

to nie ja te gierke robilem niestety :<< , ale masz tutaj cały devlog 237 stron gdzie goscie pieknie pokazuja jak to robia http://forums.tigsource.com/index.php?topic=25183.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mu mówię że się myli bo depresja to całkowicie coś innego. a to może być niebezpieczne dla osób które rzeczywiście depresję mają

 

Miałem depresję dwa razy i ciężko mi stwierdzić czy on ma dwumetrowego kija w zadzie czy depresję. W sumie bez różnicy dla nas, bo tak czy siak musimy czytać jego smuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depresja spokojnie plasuje się w top10 najbardziej nadużywanych słów w ogóle. Nie będę się licytował, czy ty rzeczywiście miałeś depresję, ale 3r3se7ven jej nie ma, a przynajmniej nic, co napisał nie wskazuje na nią. Zaprezentował jedynie swoje poglądy, dosyć pesymistyczne, ale nie znowu odkrywcze i nie powiecie chyba, że Budda, Sokrates i Nietzsche mieli depresję. Zawsze i wszędzie będę walczył z takim pojmowaniem depresji przez społeczeństwo, bo takie traktowanie tej choroby ze strony innych często prowadzi do pogłębienia się stanu chorej osoby, a to może prowadzić do tragedii i często prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...