Skocz do zawartości

Winter Phantoms


Mr.Redax

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Winter Phantoms

 

Gatunek: Top down shooter

 

Opis: Winter Phantoms to jednoosobowa taktyczna strzelanka. Akcja rozgrywa się na niegdyś zamieszkałych, zdewastowanych terytoriach podczas zimy. Podczas rozgrywki wcielamy się w żołnierza wyposażonego w najnowszej technologi sprzęt. Naprzeciw siebie stają dwa wrogie zespoły, cel główny różni się zależnie od trybu rozgrywki. Aktualnie w planach jest Team Deathmatch, Deathmatch, Przejęcie punktów kontrolnych oraz Walka o zasoby. Tytuł kładzie nacisk na szybkie i przemyślane podejmowanie decyzji na polu walki.

Podczas pierwszych rozgrywek giniemy raz, drugi, trzeci... Aż w końcu zdajemy sobie sprawę, że należy unikać bezpośredniego kontaktu z wrogiem, chować się za osłonami, czasami chwilę poczekać.

Grafika:

Oprawa graficzna w Winter Phantoms tworzona jest na podstawie zdjęć.

 

 

 

Autorzy:

Aktualnie niestety pracuję na własną rękę, jestem bardziej grafikiem niż programistą. W GM siedzę ok. 2 lata, Jeżeli znajdzie się ktoś, kto chciałby dołączyć do mojego skromnego teamu to czekam z otwartymi rękoma. Im dalej w las, tym więcej drzew - nie ukrywam, że czasami ciężko ogarnąć cały projekt, trzeba zrobić grafikę, programować, a w oddali czeka jeszcze dźwięk. Dlatego jeżeli jest jakaś chętna osoba, która może coś wnieść do projektu - Zapraszam.

Programowanie: K. Borowski

Fabuła: K.Borowski

Grafika: K. Borowski

Muzyka:

Screeny:

Menu główne:

jlDFG5.jpg

Gameplay 1

MDPnbw.jpg

 

 

 

 

Gameplay 2

fdRB76.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

o kurcze, jakaś gra na gmclanie zapowiedziana i zapowiada się naprawdę ciekawie

 

będzie kampania jakaś ze story?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka będzie opierała się na kilkuminutowych meczach. Nie mam w planach tworzenia typowej kampanii z fabułą. Nie zabraknie jednak systemu rozwoju postaci. Ogólnie to, co zaprezentowałem tutaj to tylko wycinek z obszernego Dokumentu Projektu Gry. W najbliższym czasie planuję rozpocząć pracę nad trailerem prezentującym najważniejsze funkcje gry. Najwięcej czasu poświęcam na grafikę, chciałbym, aby środowisko wyglądało dość poważnie. Miło mi, że podoba wam się mój projekt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie...powinienem udostępnić cały projekt, według niektórych takie podejście byłoby w pełni profesjonalne, no cóż może się nie znam. Ale cenię sobie mój poświęcony czas i przede wszystkim ludzi, którzy będą zainteresowani projektem. Jeżeli już coś udostępnię, to musi to być niemal w pełni funkcjonalne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie...powinienem udostępnić cały projekt, według niektórych takie podejście byłoby w pełni profesjonalne, no cóż może się nie znam. Ale cenię sobie mój poświęcony czas i przede wszystkim ludzi, którzy będą zainteresowani projektem. Jeżeli już coś udostępnię, to musi to być niemal w pełni funkcjonalne. :)

 

Skoro nie działa - pokazujesz zbyt wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dobrze że nie trzeba na boso pobiec do wulkanu...

boże, weź skończ i idź sobie gdzieś indziej

 

@Mr.Redax: to będzie na komórki? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko PC, być może w przyszłości będzie można pomyśleć nad wersją mobilną, ale wiązałoby się to ze sporymi zmianami w systemie rozgrywki, trzeba by spowolnić nieco akcję, a także od nowa postawić system poruszania się. Aktualnie poruszanie się po mapie jest trochę inne niż to przedstawione na gameplayu, wtedy docelowo planowaną platformą był android, ale wraz z rozwojem projektu dostosowałem wszystko pod PC. Rozgrywka jest dość dynamiczna, ciężko byłoby ogarnąć to wszystko malutkim padem na ekranie dotykowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wygłodniałej dziewicy należy okazać czym będzie nadchodząca fiesta uczyniona w sposób namacalny, a nie jedynie na obrazku :)

A... a... ale ty wiesz, że to jest forum Zapowiedzi, czyli miejsce dla gier bez grywalnych dem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na screenach genialnie, w ruchu już nieciekawie- musisz popracować nad animacjami mocno, teraz w sumie ich nie ma w ogóle i świat się wydaje sztuczny, fajnie jakby dużo elementów otoczenia się poruszało(jak np w Almora).Ale ogólnie ciekawy projekt i trzymam kciuki-potencjał jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...