Skocz do zawartości

Egzamin Gimnazjalny


Wojo

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ,że wakacje oficjalnie się skończyły to mam prawo założyć temat o szkole bez żadnej spiny :D.

W tym roku szkolnym będę pisał egzamin gimnazjalny. Wiem ,że to za wcześnie by pytać o takie rzeczy lecz pracuje się na to cały rok. A więc ? Czy jest to tak straszna sprawa jaką ją malują ? Czy nauczyciele podczas roku szkolnego naciskają na egzamin ? Szczerze to pewnie czuję się przedmiotów przyrodniczych i z języka Polskiego. Jaki jest kontrast pomiędzy tymi przedmiotami a przedmiotami ścisłymi ? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin gimnazjalny jest jak czyste gacie. Każdy mówi żebyś zwracał na to uwagę i o to dbał, ale jak będziesz chodzić w brudnych to nic się nie stanie. Dopiero w przyszłości będziesz się tego wstydził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

egzamin gimnazjalny czy może raczej jego wynik jest Twoim świadectwem bycia dojrzałym człowiekiem, na nas dużo naciskali a ja pilnie uczyłem się cała 3 klasę, napisałem całość na 77% a język Angielski na 100% i jestem z moich wyników bardzo zadowolony, uważam że nie dałem plamy. nie miałem zbyt plamy przytłaczającego problemu z dostaniem się do szkoły moich marzeń, także przyłóż się bo może Tobie to poukładać życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjalne są względnie proste. Nawet ja, leżąc z przyrodniczych, napisałem je na 66%.

No naciskają trochę, ale to już zależy od nauczyciela itd.

Still - nie jesteś totalnym idiotą, to napiszesz je dobrze.

A przydają się tylko przy dostawaniu się do licbazy, potem to tak trochę niczego nie znaczą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po lepszej szkole lepsza uczelnia, a po lepszej uczelni lepszy pośredniak, a po pośredniaku lepszy zmywak albo zającowanie na taśmie.

 

Aleksander podbił największe ówcześnie imperium na planecie mając 17 lat.

Ty szukając pracy w wieku 27 dowiesz się że brak Ci doświadczenia :)

 

Więc się tak bardzo nie spinaj na wyniki, one są dla picu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Aleksandra uczył Arystoteles, a ciebie uczy znudzona życiem pani w średnim wieku, która uczy w szkole bo nie znalazła lepszej pracy i za rok nie będzie pamiętała kim byłeś

 

Przede wszystkim tatuś był szycha a pozycję społeczna się dziedziczy niezależnie od ustroju.

 

Dlatego w 360 milionowym narodzie po Bushu za jakiś czas rządzi mały Bush, tak jakby tam nie było kogo innego do wylosowania ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...