Skocz do zawartości

NIGHTHAW-X3000


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi



NO ELO WARIATY.
Startuje z tym siajsem na Steam Greenlight. Tutaj linkor:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/file...s/?id=670635994

Albo się uda albo nie. Zobaczymy co czas pokaże. Nie będę kłamał, że mam wielką nadzieję, że pójdzie dobrze bo wiele to dla mnie znaczy. No nic, jak to mawia młodzież - LOJO.
Czekam na głosiki jak komuś się podoba.
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie nadzieje, ale miałem na to tylko 2 dni (i tak nie poszedłem dzisiaj do pracy żeby to poprawić) a i umiejętności brakło. No ale starałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych wiadomości poza bardzo starymi, a najlepsze wyniki na YT to jakies nikomu nie znane kanaly indie z 30 subami.

Widze, sporo sie nauczyles o marketingu od czasu Top Hata.

 

No, jest jeszcze kwestia 14 dni/do 2 godzin gry zwrotu kasy. Obawiam sie ze dluzej jak 15 minut przecietny user nie pogra.

 

 

Edit:

Spróbuj z marketem mobilnym to może będzie większa szansa niż na PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych wiadomości poza bardzo starymi, a najlepsze wyniki na YT to jakies nikomu nie znane kanaly indie z 30 subami.

Widze, sporo sie nauczyles o marketingu od czasu Top Hata.

 

No, jest jeszcze kwestia 14 dni/do 2 godzin gry zwrotu kasy. Obawiam sie ze dluzej jak 15 minut przecietny user nie pogra.

 

 

Edit:

Spróbuj z marketem mobilnym to może będzie większa szansa niż na PC.

xdddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

szkoda vader, że wcześniej mu swoich złotych rad z zakresu marketingu nie podrzuciłeś, bo już dawno by przeszedł greenlighta :/

 

może jakiś tutorialek o tym napisz? ja bym się z chęcią doszkolił

 

wL60h7N.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem głupi, umiem rozpoznać co się nadaje na telefony, a co na komputer. I nie tylko ja tak uważam.

Mało nas tu na gmclanie to nikt nie chce gadać co by dram nie było, przecież wszyscy musimy się tak bardzo lubić!

Ale jak chcesz mu pomóc to wyciągniesz łeb z zadka i przyznasz, że to nie gra na steama. Wszystkie gry typowo mobilne, które się sprzedały na steam, osiągneły to dzięki uprzedniej popularności na telefony i tablety.

 

 

I żeby z góry stępić możliwy kontrargument - wykop i komentarze steam greenlight to słaby punkt odniesienia. Ludzie uwielbiają pisać "grałbym" dopóki nie muszą wydać pieniędzy. A w szczególności Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

ładne :) najładniejsza gra tego typu jaką widziałem w życiu

 

gameplayowo się nie wypowiem, o nie lubię za bardzo takich błyskawicznych scrolli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ale jak chcesz mu pomóc to wyciągniesz łeb z zadka i przyznasz, że to nie gra na steama. Wszystkie gry typowo mobilne, które się sprzedały na steam, osiągneły to dzięki uprzedniej popularności na telefony i tablety.

Mylisz się Vader, albo jestem osamotnionym przypadkiem. Ale połowa moich gier na Steam to właśnie takie małe gierki. Jeszcze jak jest na Linuxa i ma małe wymagania to na mojego starego lapka super i biorę jak jest przystępna cena ;)

 

Co więcej na telefonie nie przepadam za zręcznościówkami tego typu. Raczej jakieś banalne zręcznościówki w obsłudze jeżeli już bo tak to za często się wkurzam na mały ekran, że sobie coś palcem zasłaniam i nie wyobrażam sobie gry Nikasa na moim telefonie. To byłaby porażka...

 

Ale to tylko moja subiektywna opinia, więc luźno Vader ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

NAJTHOUKS-DEMO

 

No elo wariaty.

Zamieszczam linkasa do najnowszego builda gierki, możecie pograć i potestować no i napisać co myślicie, np.

-nikas ale chujowa gra weź człowieku ty się weź może za dilerkę lepiej

-fajne

-naprawdę super ######sta gra człowieku jaram się niestety nie przeszedłem pierwszego bossa

Czy coś.

Podsyłajcie znajomkom.

 

Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi boss to bullshit.

- Oklepana mechanika laserów. Nawet nie przeplatana innymi atakami.

- Słaby punkt przez 3/4 walki tylko w miejscu laserów

- Ogromna ilość HP, czyli strzelanie w działka i ich unikanie trzeba powtórzyć z 15 razy.

- W dodatku można go omijać tak: obrazek

 

Reszta fajnie. Ogólnie to giereczka zapowiada się dobrze. Fajnie umieściłeś pierwszą minę w grze, pomiędzy laserami, tak że gracz leci centralnie na nią. ;)

Po zabiciu bossa zablokuj może strzelanie graczowi do momentu gdy 420 rozłoży już wszsytkie bonusy. Za pierwszym razem cały czas strzelałem bo spodziewałem się że muszę w power up wlecieć. Nawet nie wiem co wybrałem.

Szukam gdzie zmienia się poziom trudności bo easy mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...