Skocz do zawartości

NIGHTHAW-X3000


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki ziom. Aktualnie mało piję, ale strasznie mnie dzisiaj rozłożyło i aż nie poszedłem do pracy.

Also, jest nowy traczek do gry. Napisałem dzisiaj do SUPERSEX420 i dał odpowiedź, że jest na tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
To gdzie jest ten space fighter na okładce? ;)

Nie wkleję przecież tego pixelowago szajsu tutaj. xD

 

we wszystkich twoich grach, główny bohater zaczyna przegrywać życie i walczy żeby je odratować

Będzie to na andka?

Pewnie utożsamiam się z bohaterami. Na andka wątpię, jeśli chodzi o telefony. Może na tablety, ale głowy uciąć nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba poprawiona wersja.Tylko kojarzy mi się z traumą z dzieciństwa.Zawsze wybierając gry na C-64 sugerowałem się okładką kasety i kilkukrotnie padłem ofiarą takiego tricku jak tutaj- na okładce jakiś kozak żołnierz-co wskazuje na grę akcji np w stylu "Commando" a gra to jakieś latające stateczki których nienawidzę:P Tutaj np myślałbym że to jakaś gierca ze świata cyberpunku i bym brał bez wachania- a po włączeniu delikatnie mówiąc rozczarowanie:D i gra rzucona w kąt po 30 sekundach ALe takie prawa rynku- teraz są już wszędzie screeny i gameplaye więc wiadomo co się bierze.

Świetna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

niestety im dłużej patrzę tym bardziej się z wojzaxem zgadzam, napis tytuł gry jest słabiutki jeśli chodzi o kolorystykę, słabo się wybija na tle plakatu i sama jego kolorystyka też jest średnio estetyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...