Skocz do zawartości

Prolem GM:S Pro i Windows 8.1


maly158

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem. Postanowiłem potestować export do Windows 8 (Native) i Windows 8 (Javascript), więc zaopatrzyłem się w potrzebne SDK (czyli Visual Sudio 11 i Windows 8 SDK) oraz uzyskałem i zainstalowałem wymagany certyfikat developera. W GM:S wszystko wygląda ok, ale podczas kompilacji (uruchominia gry) pojawia się okno z komunikatem "Error: Your app was launched during the build phase" , co wydaje mi się bzdurą ponieważ nie była uruchomiona żadna inna kopia kompilowanej aplikacji. Natomiast podczas exportu do binarki w oknie kompilatora pojawia mi się komunikat o tym, że mój certyfikat główny pochodzi od dostawcy, który nie należy do zaufanych i w tym miejscu kompilacja zostaje przerwana.

Natomiast podczas exportu do Javascript w oknie kompilatora mam taki komunikat: " error MSB4019: Nie mo?na odnale?? zaimportowanego projektu "C:\Program Files (x86)\MSBuild\Microsoft\VisualStudio\v11.0\JavaScript\Microsoft.VisualStudio.WJProject.Default.props". Upewnij si?, ?e ?cie?ka w deklaracji <Import> jest poprawna oraz ?e plik istnieje na dysku."

 

Czy ktoś miał może podobny problem ??

Jeśli tak to proszę o pomoc - mam wrażenie, że gdzięś popełniłem błąd, ale nie mogę go teraz znaleźć.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...