Skocz do zawartości

Avast wykrywa wirusa przy pobieraniu


Rekomendowane odpowiedzi

Heej, ściągam sobie Godot i tu się w sumie kończy historia. Avast wykrywa błąd, gdzieśtam w AppData i nie mogę skończyć pobierać, bo jest błąd pobierania. Mogę powiedzieć Avastowi, że to fałszywy alarm, ale w sumie nie chce mieć potem problemów z laptopem. Coś mi się podłapuje i chce ściągnąć, czy to po prostu kolejny idiotyzm Avasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej, ściągam sobie Godot i tu się w sumie kończy historia. Avast wykrywa błąd, gdzieśtam w AppData i nie mogę skończyć pobierać, bo jest błąd pobierania. Mogę powiedzieć Avastowi, że to fałszywy alarm, ale w sumie nie chce mieć potem problemów z laptopem. Coś mi się podłapuje i chce ściągnąć, czy to po prostu kolejny idiotyzm Avasta?

Usuń... Nie pliki, a Avasta ;) Mam na niego alergie przez to, że kiedyś przynajmniej słynął z tego, że widzi wszędzie wirusy, oprócz plików gdzie wirusy są faktycznie. Chronić praktycznie nie chronił, ciągle przeszkadzał wykrywając coś bez powodu i żarł zasoby jak szalony. Nie wiem jak jest teraz. W każdym razie o ile pobierasz z oficjalnej stronki to nie masz o co się bać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Avast

xDDDDDDDDDDDDDDD

>Avast

xDDDDDDDDDDDDDDD

Wszystko, wszystkim, ale taki spam mogliście sobie darować :)

 

@I am Lord: W jakim sensie kompilację GMa? Że exeka GMa, czy kompilacje wykoncypowane przez GMa? A jeżeli to drugie to w jakim sensie cały projekt poszedł? Zrobiłeś exe-ka, usunął, a projekt też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A, mój błąd. Kiedyś też miałem Comodo AntiVirus, to korzystałbym z niego pewnie do dziś, ale w międzyczasie padł mi dysk. Z tego co patrzę to jest darmowy. No i wygooglowałem jakiś Avira Free Antivirus 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżeli zauważę że coś jest nie tak to podłączam Hiren Boot CD. Tam jest w miarę ciekawy program do wykrywania i usuwania wirusów. Niestety nigdy nie pamiętam nazwy. Wystarczy odpalić, zaktualizować bazę i zrobić skan. Zawsze mi pomagał, a jakby nie pomógł to od razu robię format.

Wygooglałem: To jest "ClamWin Free Antivirus", ale Avira też jest na płycie więc polecam.

 

A tak to nie mam żadnego antyvira od chyba 5 lat.

 

Za to każdy z moich znajomych który wciąż siedzi w IT bardzo zachwala Windows Defendera, ale domyślam się że to dla Win8 i wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...