Skocz do zawartości

Zablokowane CA 2014 - dyskusja


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Zerkam w kod, ale nie widzę powodu dla którego się nie wyświetlają. Co więcej, u Uzjela i Wojzaxa je widzę... a w bazie danych są wszystkie, bo zerkałem.

 

Edit: już wiem, chodzi o kodowanie liter... ale nie wiem dlaczego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Taki krótki czas na zgłoszenia mógł być spoko dla najlepszej gry albo zapowiedzi bo wszystko ładnie widać w dziale. Dla takich kategorii jak Screen czy User trzeba więcej czasu na zastanowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Community Awards 2014 zakończone

Najlepszą grą został Top Hat Nikasa, tym samym zostając jedyną grą która zwyciężyła w trzech kategoriach

Najlepszym użytkownikiem został po raz drugi Threef, tym samym wyrównując rekord YXE (2)

Najlepszym silnikiem/przykładem został Ptakopysk YXE, tym samym YXE ma już trzy nagrody w tej kategorii

Najlepszą zapowiedzią została gra Warlock vs. Shadows ANtY'ego, bodaj rekordowy procent głosów, nie wiem nie liczyłem

Najlepszym demem został Grum Strzelca, też duża przewaga

Najlepszym trailerem/screenem/artem została Bitwa pod Połonką Propaganjy, to już druga jego nagroda w tej kategorii

 

nagrody498df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak komuś brakuje wpisów z nagrodami dajcie znać, bo nie działają w nich polskie znaki. Nie wiem dlaczego jedynie w tym polu, Ranma ma sprawdzić na serwerze a jeśli znajdę czas spróbuję lokalnie zgrać bazę i reprodukować, może coś znajdziemy.

 

@Anty: poprawiłem Ci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholibka! Trzeba wziąć się do roboty, bo tylko w 2011 i 2012 nie miałem za nic pierwszego miejsca xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...