Skocz do zawartości

Internet w godzinach spokoju


Wojo

Rekomendowane odpowiedzi

elo.

 

Pewnie wielu z was było w takiej sytuacji jak używanie internetu w godzinach ,w których nic się nie dzieje. Wszystkie śmieszne stronki ze śmiesznymi obrazkami świecą pustkami. Na youtubie nie ma co oglądać mimo ,iż materiał jest ciągle ten sam. Co robić w takich godzinach ( oprócz brania się za coś pożytecznego ) ? Ostatnio oglądałem amerykańskich streamerów na twitchu i jest to dość ciekawy sposób na zajęcie czasu. No ale w sumie nie każdy interesuje się grami ,więc jakie znacie sposoby na zabicie nudy w takim czasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

mój kumpel modrzej po południu kładzie się spać, wstaje koło 2 i do rana siedzi w necie, pytałem go co on tam robi, to powiedział "no siędzę na forach, wtedy jest fajnie bo cały internet jest jakby zamrożony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

no tak, to faktycznie fajnie wtedy na forach siedzieć

 

nagrode raka roku dla twojego kumpla przyznaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A coś dla ludzi o IQ wyższym niż 60, którzy nie przeglądają stronek z memami? B))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś dla ludzi o IQ wyższym niż 60, którzy nie przeglądają stronek z memami? B))))

Z pewnością wykop :D

 

W sumie ciekawe porównanie do zamrożenia internetu. Napiszę o tym na blogu ( nie mam bloga ). W sumie strony z obrazkami są spoko ale ileż można oglądać to samo. Gry też są jakimś sposobem na nudę w takie dni ,a dodatkowo można spotkać tam wiele ciekawych osób. Ale nie chodzi mi o gry lecz o strony internetowe. Przyjmijmy w tym temacie, że internet to głównie strony internetowe. Fora internetowe są ciekawe lecz coraz częściej wymierają na rzecz facebooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twitter i Reddit są miejscami w internecie gdzie pojawiają się najświeższe informacje. Ten pierwszy ma więcej zalet. Można poczytać czyjegoś bólu dupy, albo pogadać na luzie ze swoimi ulubionymi artystami.

 

Jak całkiem mi się nudzi to wbijam na UserSub imgur.com czyli miejsce z którego od dawna bierze się wszystko co widzicie na 9gagu.

lol @Ontopic: http://imgur.com/gallery/p1wSESA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś woli niepoważne podejście do sprawy dobrym rozwiązaniem jest Funnyjunk, ale po zalogowaniu.

Bedąc niezalogowanym wygląda jak kolejna repostownia, bo tym jest strona główna, ale po zalogowaniu ma się dostęp do wielu miejsc bardziej zorientowanych wokół społeczności i zainteresowań.

Osobiście lubię przesiadywać na ich kanale plug.dj ( https://plug.dj/official-fj-party-room ). Zawsze ktoś tam jest, można pogadać, posłucha się muzyki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...